Andrzej Seweryn powraca po aferze. Wsparł Giertycha i Sikorskiego

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 102
Znakomity polski aktor wpadł w wizerunkowy kryzys po tym, jak doradzał w filmiku - prawdopodobnie wnukowi - że trzeba "przyp...ć" Jarosławowi Kaczyńskiemu. O Andrzeju Sewerynie znów będzie głośno, bo wsparł inicjatywę Romana Giertycha i Radosława Sikorskiego, którzy chcą wygrać wybory parlamentarne w Polsce.

Seweryn kibicuje Giertychowi i Sikorskiemu

- Jak mawiał kiedyś, nieco żartobliwie, premier Churchill: "Demokracja jest najgorszą formą rządu. Z wyjątkiem wszystkich znanych do tego pory ustrojów". Będąc tworem niedoskonałym, jest najlepszym jakie ludzkość wymyśliła. Dlatego warto jej bronić. Zaangażuj się - prosi na nagraniu Andrzej Seweryn, używając tym razem kulturalnej i doskonałej polszczyzny. 

- Przystąp do "Sieci na wybory" założonej przez pana marszałka Radosława Sikorskiego i pana mecenasa Romana Giertycha. Dziękuję za twoje zaangażowanie. Do zobaczenia na wyborach - dodał. 

 


Aktor zaangażował się w inicjatywę "Sieć na wybory", zorganizowaną przez Radosława Sikorskiego i Romana Giertycha. Ma ona na celu pokonanie PiS w wyborach parlamentarnych i kontrolę głosowania. - Projekt zakłada dobrowolną i zaangażowaną pracę wielu ludzi w celu ułatwienia zwycięstwa opozycji w wyborach. Dbamy o zasady. Promujemy brak wulgaryzmów, mówienie prawdy i unikanie mowy nienawiści - pisał kilka miesięcy temu mecenas i były szef Ligi Polskich Rodzin.

"Sieć na wybory" ma być tym samym bardziej sformalizowaną organizacją od skrzykniętych "silnych razem" na Twitterze, podobną w działaniu do "Soku z buraka". "Silni razem" to elektorat PO skupiony w mediach społecznościowych, najmocniej rozliczający "symetrystów" i domagający się wsadzenia najważniejszych polityków PiS za kratki, po spodziewanych procesach sądowych.  


Seweryn w wersji radykalnej

- Drogie dziecko, pamiętaj, twoje zdanie jest im przypier….ć. Jesteś młody, na razie nie rozumiesz, co do ciebie mówię, ale szybko zrozumiesz jak będziesz miał kilkanaście lat albo wcześniej, zrozumiesz komu trzeba przy…dolić. I nie zważać na nic! Tym wszystkim Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom pierd…..m, rozumiesz, trzeba przypier….ć. Żadnych dialogów chrześcijańskich, żadnego tam, wiesz, rozumienia, debaty, porozumienia. Nie, k…a! Faszystom trzeba przyp…..ć, a nie dyskutować. Bo oni będą używali ten dialog, żeby ciebie zrobić w d..ę - mówił kilka tygodni temu Seweryn, a nagranie z jego udziałem obiegło wszystkie media.

Aktor tłumaczył, że to filmik z prywatnych zbiorów i zasugerował atak na jego komputer. Zdaniem niektórych stronników Seweryna, za wyciek odpowiadał system Pegasus. Filmik najpierw opublikował na Twitterze Tomasz Lis. 


GW


Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości