(Królikowski znalazł pracę. Fot. Instagram/Antek Królikowski)
(Królikowski znalazł pracę. Fot. Instagram/Antek Królikowski)

Królikowski znalazł pracę. Będzie walczył o syna

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 14
Antek Królikowski w jednym z wywiadów skarżył się, że nie ma pieniędzy na alimenty. Sytuacja może się teraz odmienić. Aktor poinformował, że znalazł właśnie nową pracę.

Królikowski nie płaci alimentów 

Na początku roku media rozpisywały się, że Antek Królikowski miał nie płacić alimentów na swojego syna Vincenta. Według obliczeń miał zalegać z kwotą sięgającą nawet 40 tys złotych. Aktor wówczas powiedział, że dokonywał wpłat na czas, a ewentualne zamieszanie musi być zwykłą pomyłką. 

Sytuacji miała nie wytrzymać była partnerka oraz matka dziecka Królikowskiego, Joanna Opozda. Jak informował "Super Express", osoba z otocznia aktorki wyznać miała, że ta wniosła do sądu wniosek o odebranie praw rodzicielskich Antkowi Królikowskiemu. 


Jak czytamy w tabloidzie: – Antek nie widział syna od pół roku, nie interesuje się nim. Joanna ma tego dość, dlatego złożyła wniosek o pozbawienie go praw rodzicielskich.

Królikowski do sprawy odnosi się zupełnie inaczej. W podcaście "WojewódzkiKędzierski" przyznał, że chciał, żeby sprawy potoczyly się inaczej. Wyraził też chęć utrzymywania kontaktu z rocznym obecnie Vincentem. 

Królikowski walczy o syna 

Problemy z płaceniem alimentów mogą zaraz jednak zginąć. Królikowski za pośrednictwem Instagrama pochwalił się, że znalazł właśnie nową pracę. Aktor rozpoczął współpracę z Teatrem Tu i Teraz, który całkiem niedawno zwolnił Agnieszkę Kaczorowską.

Narazi nie znamy szczegółów. Ze zdjęcia opublikowanego na InstaStories można jedynie wnioskować, że będziemy oglądać Królikowskiego w teatrze w towarzystwie m.in. Edyty Herbuś, Jana Wieczorkowskiego, Anny Głogowskiej oraz Piotra Miazgi.

Antoni Królikowski, Instagram, salon24.pl
Antoni Królikowski. Instagram

MP

(Królikowski znalazł pracę. Fot. Instagram/Antek Królikowski)

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości