(Oskar Szafarowicz na "Patelni". Fot. Twitter/@Szafarowicz2001)
(Oskar Szafarowicz na "Patelni". Fot. Twitter/@Szafarowicz2001)

Buty i torebki "od Tuska". Szafarowicz otworzył stragan w centrum Warszawy

Redakcja Redakcja Protesty społeczne Obserwuj temat Obserwuj notkę 197
Oskar Szafarowicz, to działacz młodzieżówki PiS. Karierę buduje przede wszystkim na kontrowersyjnych wpisach i akcjach. Tym razem postanowił wybudować w centrum Warszawy stragan, na którym były m.in. buty Donalda Tuska.

Szafarowicz sprzedaje buty Tuska 

Szafarowicz postanowił rozbić stragan na warszawskiej "Patelni". W postawionym sklepiku można było "nabyć" buty Tuska oraz torebkę Katarzyny Tusk. Efektami pochwalił się w mediach społecznościowych. 


– Pod koniec zeszłego roku polityk straszył, że zabraknie węgla, że Polacy będą zamarzać na ulicach, a chleb będzie po 30 zł. Czy te prognozy się sprawdziły? Oczywiście nie. Donald Tusk kłamał i niepotrzebnie straszył Polaków. Możemy być pewni, że także w tym roku w trakcie kampanii wyborczej powie absolutnie wszystko, żeby tylko wrócić do władzy – straszył Szafarowicz. 

Jak dodał, "wszystkie rzeczy są z naszych podatków". – Oto właśnie przykład braku wiarygodności Donalda Tuska – podkreślił. 

Oskar Szafarowicz w PKO BP 

Oskar Szafarowicz to 22-letni student prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Jest współtwórcą twitterowego profilu "Okiem Młodych" i podobnego konta na TikToku. W lutym 2023 roku młody działacz PiS znalazł pracę jako młodszy specjalista ds. promocji w Krajowym Zasobie Nieruchomości. Szafarowicz od kwietnia współtworzy również program "Hity w Sieci" w Telewizji Republika.

Jakiś czas temu portal WP przekazał, że Szafarowicz został zatrudniony jako specjalista PKO BP w "obszarze prezesa zarządu, pionie zarządzania personelem, w biurze zarządzania wartością pracownika, w zespole planowania i sprawozdawczości". 

MP

(Oskar Szafarowicz na "Patelni". Fot. Twitter/@Szafarowicz2001)

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo