Fot. Twitter/Donald Tusk
Fot. Twitter/Donald Tusk

PiS nie odpuszcza Tuskowi. Rusza ze specjalną akcją

Redakcja Redakcja PiS Obserwuj temat Obserwuj notkę 96
Rzecznik PiS Rafał Bochenek przekazał, że Prawo i Sprawiedliwość rusza z kolejną odsłoną akcji "Drużyna afer Tuska". – Podczas serii konferencji prasowych pokażemy jak wygląda władza polityków PO w samorządach naznaczonych aferami, a wręcz licznymi przestępstwami; pokażemy sprawy, które Donald Tusk najchętniej zamiótłby pod dywan – wyjaśnił rzecznik partii rządzącej.

"Platforma to ludzie niewiarygodni" 

"Państwo to władza centralna oraz samorządowa, każda z tych władz ma swoje obowiązki i kompetencje, wynikające z ustaw. Nasi oponenci lubią podkreślać jak to samorządy są niezależne, autonomiczne i świetnie sobie radzą. Jak się okazuje, to tylko teoria i mydlenie oczu, zwłaszcza jeśli chodzi o te zarządzane przez polityków PO" - mówił Bochenek.

Jak dodał, w samorządach kierowanych przez polityków Platformy Obywatelskiej "nagminnie mamy do czynienia z niekompetencją, nadużyciami i dziwnymi, niejasnymi powiązaniami".


"Koledzy Tuska opanowali wiele miast, w których dochodzi do łapówkarstwa, wyprzedaży za bezcen majątku samorządowego lub prywatyzacji. Mają usta pełne frazesów, mówiąc o warunkach życia zwykłych ludzi, ale nie mają problemu, gdy mieszkańcy w ich samorządach żyją w nieludzkich warunkach" - powiedział rzecznik PiS.

"Platforma to ludzie niewiarygodni, którzy jak przychodzi co do czego za nic nie odpowiadają, a sprzątać po nich bałagan musi rząd Prawa i Sprawiedliwości. Tak było z pożarem składowiska odpadów w Zielonej Górze, tak było w przypadku awarii Czajki w Warszawie. Takich spraw jest multum" - ocenił.

PiS pokaże sprawy, które Tusk zamiótłby pod dywan 

Bochenek zapowiedział jednocześnie, że PiS rusza z kolejną odsłona akcji "Drużyna afer Tuska". "W kolejnej odsłonie inicjatywy +Drużyna afer Tuska+, podczas serii konferencji prasowych pokażemy jak wygląda władza polityków Platformy w samorządach naznaczonych aferami, a wręcz licznymi przestępstwami" - mówił polityk PiS.

"Pokażemy sprawy, które Donald Tusk najchętniej zamiótłby pod dywan, ale nie tym razem" - oświadczył Bochenek.

MP

Fot. Twitter/Donald Tusk

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj96 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka