na zdjęciu: Paweł Wilczak; kadr z programu "Niech gadają" prod. Kanał Sportowy. źródło: YouTube.com
na zdjęciu: Paweł Wilczak; kadr z programu "Niech gadają" prod. Kanał Sportowy. źródło: YouTube.com

Paweł Wilczak zmaga się z poważnym problemem. Aktor w końcu to głośno powiedział

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 19
Mnóstwo widzów pamięta Pawła Wilczaka z popularnego serialu „Kasia i Tomek”. Aktor jest skrytym człowiekiem i niechętnie dzieli się z szeroką publiką swoim życiem osobistym i problemami. Ostatnio przyznał jednak, że cierpi na doskwierającą mu mocno przypadłość. – Ja z tym żyję już wiele lat – zwierzył się dziennikarzom.

Kasia i Tomek, czyli Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Paweł Wilczak chętniej mówi o swojej karierze i życiu zawodowym, niźli osobistych problemach. Wiadomo jednak, że od lat jest związany z Joanną Brodzik. To naprawdę filmowa historia: para poznała się na planie kultowego sitcomu „Kasia i Tomek”. Owocem ich miłości jest dwóch bliźniaków: Franciszek i Jan.

To wszystko nie znaczy, że Pawłowi Wilczakowi wszystko idzie w życiu jak z płatka. Aktor, który nie ma prawa narzekać na brak sukcesów, zwierzył się w rozmowie z redakcją Jastrząb Post, że ma poważny problem zdrowotny. Aktor cierpi na bezsenność. – To jest taka przypadłość, która jest bardzo indywidualna i nie tylko ja znam tę historię. Ja z tym żyję już wiele lat. Potrafię się z tym w lepszy czy gorszy sposób uporać. Zawsze jestem gotowy i zawsze dobrze nastawiony – powiedział Wilczak.

Wilczak przyznał to Wojewódzkiemu

O swoich kłopotach psychofizycznych Wilczak opowiedział też Kubie Wojewódzkiemu. Aktor przyznał, że to go strasznie męczy. – Jestem zbudowany z natręctw. Wychodzenie z domu, sprawdzanie. Lubię mieć książki, obrazy, fotografie poustawiane tak, żeby miały pewien kontekst i formę całościowo. Lubię mieć bardziej porządek niż nieporządek, bo daje mi to poczucie fajności, pewnej estetyki… Zdecydowanie lubię mieć luźne bokserki – wyznał.


Człowiek, który uważa na złączeniach chodnikowych płyt

Okazuje się, że natręctwa potrafią być dla Pawła Wilczaka naprawdę dokuczliwe. Odczuwa je nawet podczas chodzenia. Znany i lubiany aktor mocno pilnuje się, żeby w trakcie spacerów nie nadepnąć na złączenie płyt chodnikowych. A gdy się tak stanie, źle się z tym czuje.


KW

Na zdjęciu: Paweł Wilczak; kadr z programu "Niech gadają" prod. Kanał Sportowy. źródło: YouTube.com

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości