Angus Cloud. Fot. Eddy Chen/ HBO Max/ The Hollywood Archive / Avalon
Angus Cloud. Fot. Eddy Chen/ HBO Max/ The Hollywood Archive / Avalon

Nie żyje aktor Angus Cloud. Głośno mówił o swoich psychicznych problemach

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 7
W wieku 25 lat zmarł amerykański aktor Angus Cloud, znany z serialu „Euforia”. „Z najcięższym sercem musieliśmy dziś pożegnać niezwykłego człowieka” - napisała w poniedziałek w komunikacie rodzina aktora.

Nie żyje aktor Angus Cloud

„Jako artysta, przyjaciel, brat i syn była dla nas wszystkich kimś wyjątkowym na wiele sposobów” - podkreślono w komunikacie.

Cloud zmarł w swym rodzinnym domu w Oakland w Kalifornii. Przyczyna jego śmierci nie została podana do publicznej wiadomości.

Rodzina aktora poinformowała, że w ubiegłym tygodniu zmarł jego ojciec.

Podkreśliła, że „jedyna pociecha, jaką teraz mamy, to świadomość, że Angus jest już razem ze swoim ojcem, który był jego najlepszym przyjacielem”.

Cloud otwarcie mówił o swoich problemach psychicznych

Angus Cloud otwarcie mówił o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym. „Mamy nadzieję, że jego śmierć pozwoli zrozumieć innym, że nie są sami w tej walce” - napisali bliscy aktora.


Kim był Angus Cloud

Angus Cloud urodził się 10 lipca 1998 roku w kalifornijskim Oakland. Wychował się w rodzinie o irlandzkich korzeniach jako najstarszy z czworga rodzeństwa. Ukończył Oakland School of Arts, gdzie poznał Zendayę, z którą później spotkał się na planie „Euforii” - przypomina branżowy portal FilmWeb.

Cloud zadebiutował w 2021 roku rolą Walkera w niezależnym dramacie „Młodość w North Hollywood”. Przed śmiercią zdążył ukończyć jeszcze dwa filmy. W „Freaky Tales” zagrał u boku Pedro Pascala i Bena Mendelsohna. Z kolei w „The Line” wystąpił obok Johna Malkovicha i Alexa Wolffa.   

KW

Angus Cloud. Fot. Eddy Chen/ HBO Max/ The Hollywood Archive / Avalon

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj7 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości