Sandra Bullock i Bryan Randall. Fot. PAP/EPA/Abaca/Twitter/Canva
Sandra Bullock i Bryan Randall. Fot. PAP/EPA/Abaca/Twitter/Canva

Nie żyje partner Sandry Bullock. Mężczyzna zmagał się z ciężką chorobą

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 1
Nie żyje Bryan Randall, wieloletni partner słynnej amerykańskiej aktorki Sandry Bullock. Mężczyzna walczył z ciężką chorobą.

Nie żyje Bryan Randall, wieloletni partner Sandry Bullock

„Z wielkim smutkiem informujemy, że 5 sierpnia Bryan Randall odszedł spokojnie po trzyletniej walce z ALS [stwardnieniem zanikowym bocznym - red.]. Bryan zdecydował, aby zachować prywatność w swojej podróży z ALS, a ci z nas, którzy się nim opiekowali, zrobili wszystko, co w naszej mocy, aby uszanować jego prośbę” - czytamy w oficjalnym oświadczeniu, jakie po odejściu Randalla wydała jego rodzina.

Bliscy Bryana Randalla podziękowali lekarzom za pomoc i poprosili o uszanowanie jej prywatności w czasie żałoby.

„Jesteśmy niezmiernie wdzięczni niestrudzonym lekarzom, którzy razem z nami poruszali się po krajobrazie tej choroby, oraz niesamowitym pielęgniarkom, które zostały naszymi współlokatorami, często poświęcając własne rodziny, aby być z nami” - dodała rodzina partnera Sandry Bullock.

„W tej chwili prosimy o prywatność, aby opłakiwać i pogodzić się z niemożnością pożegnania się z Bryanem” - napisała na koniec i podpisała się słowami „jego kochająca rodzina”.

Zamiast kwiatów rodzina Randalla poprosiła o datki na rzecz Stowarzyszenia ALS i Massachusetts General Hospital.


Bryan Randall był fotografem i modelem

Bryan Randall był fotografem, ale poświęcił się karierze modela. Sandra Bullock po raz pierwszy spotkała go w styczniu 2015 roku, podczas urodzin jej syna Louisa. W tym samym roku upublicznili swój związek. Byli razem na ślubie Jennifer Aniston i Justina Theroux.

Bullock jest matką 13-letniego syna Louisa i 10-letniej Laili.


Sandra Bullock: Mam partnera, który jest chrześcijaninem

O swoim związku z Randallem mówiła w „Red Table Talk” w grudniu 2021 roku. To były poruszające słowa. „Znalazłam miłość mojego życia. Mamy troje pięknych dzieci [starszą córkę Randalla - red.]. To najlepsza rzecz na świecie” - mówiła.

Zapytana o ślub powiedziała: „Nie potrzebuję papieru, aby być oddaną partnerką i oddaną matką”.

Bullock wyznała także, że Randall jest świetnym przykładem dla jej dzieci. „Mam partnera, który jest chrześcijaninem. Nie zawsze się z nim zgadzam, a on nie zawsze zgadza się ze mną. Ale jest przykładem nawet wtedy, gdy się z nim nie zgadzam” - opowiadała w „Red Table Talk”.


KW

Źródło zdjęcia: Sandra Bullock i Bryan Randall. Fot. PAP/EPA/Abaca/Twitter/Canva

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości