Nowa akcja PiS. Tym uderzy w Tuska

Redakcja Redakcja PiS Obserwuj temat Obserwuj notkę 139
Prawo i Sprawiedliwość zainauguruje akcję "Tusk = wyprzedaż majątku". Ma to być promocja referendum i omówienie pierwszego pytania, które niedawno przedstawił Jarosław Kaczyński - pisze 300polityka.pl.

Pytanie nr 1 w referendum

„Czy popierasz wyprzedaż majątku państwowego podmiotom zagranicznym, prowadzącą do utraty kontroli Polek i Polaków nad strategicznymi sektorami gospodarki?” - tak brzmi pytanie, które zostanie postawione w referendum 15 października. PiS je tak skonstruowało, bowiem w przeszłości jeden z byłych doradców PO - ekonomista Bogusław Grabowski - deklarował, że należy sprywatyzować Orlen i część strategicznych, polskich spółek skarbu państwa. Jak podaje 300polityka, PiS rusza na serio z kampanią.  


Konferencje PiS 

Od poniedziałku do piątku sztabowcy partii Kaczyńskiego będą organizować konferencje, w których zachęcą do udziału w referendum i wytłumaczą, co rozumieją pod pojęciem utraty majątku państwowego. "Start w poniedziałek – konferencja prasowa sztabu odbędzie się przed bazą paliw Orlenu" - pisze 300polityka.pl. 


Fot. Jarosław Kaczyński/PAP

GW


Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka