Fot. Facebook/Zbigniew Hołdys, PAP/Tytus Żmijewski
Fot. Facebook/Zbigniew Hołdys, PAP/Tytus Żmijewski

Hołdys odleciał. Mówi, że Czarnek "prosi się o liścia"

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 147
Zbigniew Hołdys dawno tak nie odjechał! Chociaż stosunek ex-muzyka "Perfectu" do obecnej władzy jest wszystkim dobrze znany, artysta mógł pójść o krok za daleko. Gwiazdor rocka powiedział o Przemysławie Czarnku: "Aż się prosi o liścia"!

Hołdysowi nie po drodze z obecną władzą 

Zbigniewa Hołdysa nikomu nie trzeba przedstawiać. Legendarny muzyk kończący w tym roku 72 lata jest obecny na scenie muzycznej już piątą dekadę, a jego hity z dyskografii "Perfectu" do tej pory rozbrzmiewają na głośnikach wielu Polaków. Nie jest też żadną tajemnicą, że Hołdysowi bardzo nie po drodze z rządami Prawa i Sprawiedliwości, co muzyk stara się podkreślić na każdym kroku – czy to w wywiadach, czy też na swoim facebookowym profilu. 
Jego niechęć do obecnej władzy jest tak duża, że podczas ostatnich wyborów posunął się nawet do stwierdzenia, że w ogóle nie jest legalna! 

"Mówisz władza, a władza się kończy wtedy, kiedy łamie konstytucję. To ona jest już bezprawna, więc to już nie jest dla mnie żadna władza", o legalności systemu w Polsce mówił Hołdys w 2020 r. 


Czarnek o TVN: Mniej plujcie, więcej mówicie o pracy 

Tym razem Hołdys postanowił skomentować sytuację z ostatniej konferencji prasowej PiS. Obecna tam dziennikarka TVN Agata Adamek odniosła się do sondażu, według którego 49% Polaków negatywnie ocenia wpływ Przemysława Czarnka na jakość edukacji w kraju. Minister odpowiedział reporterce tymi słowami:

– Gdybym ja miał taką firmę medialną, w jakiej pani pracuje i zaczął na panią pluć i rzucać błoto każdego dnia, każdego tygodnia, a później zapytałbym opinię publiczną, czy pani redaktor została wystarczająco obrzucona błotem, to i tak ten wynik jest dla mnie znakomity, dziękuję. Mniej plujcie, więcej mówcie o pracy!

Hołdys mówi o pobiciu Czarnka 

Te słowa Przemysława Czarnka wywołały niemałe poruszenie w sieci, nie umykając oczywiście uwadze artysty, który zamieścił na swoim Facebooku naprawdę ostry wpis. Zasugerował, że Minister Edukacji powinien zostać pobity.

"Ja jestem jednak starej daty, zwijam się z bólu na widok chamstwa Czarnka i jego kamratów wobec świetnie przygotowanej dziennikarki Agata Adamek. To jest taka dawka pogardy, że aż się prosi o liścia", zagroził Zbigniew Hołdys.

Jak myślisz, czy muzyk przesadził zamieszczając taki wpis w sieci? I czy będzie miał z tego tytułu problemy?

Salonik

Fot. Facebook/Zbigniew Hołdys, PAP/Tytus Żmijewski

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj147 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości