Ewa Farna płacze u Kuby Wojewódzkiego. Fot. YouTube/tvnpl
Ewa Farna płacze u Kuby Wojewódzkiego. Fot. YouTube/tvnpl

Ogromne emocje w programie Wojewódzkiego. Gwiazda płakała po słowach Holland

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 93
Te słowa Agnieszki Holland to było za dużo dla Ewy Farnej. Piosenkarka słysząc, co reżyserka "Zielonej granicy" ma do powiedzenia na temat filmu, popłakała się na kanapie u Kuby Wojewódzkiego! Najbardziej wzruszyły ją opisy filmowych scen...

Holland mówi, że nie jest antypolska 

W ostatnim odcinku show Kuby Wojewódzkiego pojawiły się Agnieszka Holland i Ewa Farna. Prowadzący epizod z udziałem artystek zapowiedział słowami "Ci którzy obejrzą ten program będą Niemcami. Ci którzy nie obejrzą będą Polakami. Ci którzy obejrzą do połowy będą Czechami.", kpiąc tym samym z afery wokół najnowszego filmu Holland. Reżyserka kontrowersyjnej "Zielonej granicy" zapewniła swoją obecnością w programie rekordową oglądalność, co Wojewódzki pochwalił słowami "Program z Agnieszką Holland pobił oglądalnością program z Caroline Derpieński. Jest jeszcze zatem jakaś nadzieja".

W pewnym momencie Holland zaczęła opowiadać o kulisach powstawania "Zielonej granicy". Na słynnej kanapie u Kuby Wojewódzkiego reżyserka wygłosiła patetyczną i wzniosłą mowę, w której zapewniła, że nie jest pod żadnym pozorem antypolska w swoich poglądach.


Ewa Farna wzruszyła się po słowach Agnieszki Holland

Mowa autorki "Zielonej granicy" wzruszyła obecną tam Ewę Farną. Piosenkarka cały czas była na skraju płaczu, jednak gdy Holland opisała zawarte w filmie brutalne sceny, ta nie wytrzymała. Farna zalała się łzami, czym zwróciła uwagę Wojewódzkiego. Zatroskany spytał:

– Ewunia, wszystko OK? – Na co ta odpowiedziała krótkim "sorry, przepraszam", po czym otarła łzy i dała dokończyć Agnieszce Holland swoją mowę.

"Żeby było jasne, bo zarzucają mi antypolskość i to, że to jest antypolski film. Nie. Ja kocham Polskę i nie chcę Polski na tej granicy. Chcę Polski na granicy polsko-ukraińskiej. Chcę Polski, która nie musi przyjmować wszystkich pod swój dach, ale musi potraktować wszystkich po ludzku i według prawa. Nie chcę, żeby polscy żołnierze czy służby graniczne były zmuszane przez swoich przełożonych, czy przez władzę, aby łamali prawo i stosowali okrucieństwo. Nie chcę tego!" – Postawiła sprawę jasno Agnieszka Holland.

Salonik

Ewa Farna płacze u Kuby Wojewódzkiego. Fot. YouTube/tvnpl

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości