źródło: Facebook
źródło: Facebook

Syn Edyty Górniak przejdzie na islam? "W Koranie jest dużo fajnych lekcji"

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 27
Syn Edyty Górniak myśli o przejściu na islam? Allan Krupa o swoim duchowym oświeceniu poinformował słuchaczy u Żurnalisty. Największą uwagę internautów zwrócił jednak fakt, że młody muzyk nawet nie potrafił poprawnie odmienić słowa "muzułmanin"! Co skłoniło go do myślenia o zmianie religii?

Edyta Górniak szokuje. Opowiadała o teoriach spiskowych

Oświecenia duchowe Edyty Górniak są już znane niemal każdemu polskiemu internaucie. Artystka choćby zapewniała, że wśród ludzi żyją "bioroboty" i "rasa reptilian", a także, że ona sama żyje na ziemi od czterech tysięcy lat:

"Co do wcześniejszych wcieleń, poprosiłam o aktywację wyłącznie nabytych umiejętności i wiedzy, bez aktywacji pamięci zdarzeń. Na Ziemi jestem od 4 tys. lat, mierząc czasem linearnym" - informowała przed rokiem fanów.


Allan Krupa chce przejść na islam? Zaskakujące słowa syna Górniak

Obecnie temat duchowości nie jest obcy też synowi Górniak. 19-letni Allan Krupa, który od dłuższego czasu próbuje swoich sił w karierze rapera i DJ-a, wyznał w niedawnym wywiadzie dla Żurnalisty, że myślał o przejściu na islam.

Młody muzyk podzielił się w wywiadzie swoimi przemyśleniami na temat duchowości. Allan oprócz takich spostrzeżeń, jak "w Koranie jest dużo fajnych lekcji", wyznał, czemu święta księga muzułmanów zrobiła na nim wrażenie. Uwagę internautów zwrócił tutaj przede wszystkim fakt, że... sam Krupa nie wiedział nawet, jak odmienić słowo "muzułmanin".

- Myślałem, żeby zostać muzułmanem (cytat oryginalny - red.). Wiem, że się śmiejesz teraz, ale miałem przez chwilę taką myśl. Znaczy, od razu nie podjąłbym pochopnie takiej decyzji, tylko musiałbym przeczytać Koran najpierw i to ze trzy razy, żeby zrozumieć na pewno (…) Słyszałem, w Koranie jest dużo takich fajnych lekcji, które mogłyby mi się przydać w życiu i po prostu sporo mógłbym się nauczyć z tej książki - stwierdził 19-latek w rozmowie z Żurnalistą na YouTube.

Salonik

Fot. Edyta Górniak. Źródło: Facebook

Czytaj dalej:


Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj27 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości