na zdjęciu: Kazik Staszewski podczas koncertu. fot. Lilly M - praca własna, CC BY 3.0
na zdjęciu: Kazik Staszewski podczas koncertu. fot. Lilly M - praca własna, CC BY 3.0

Nowe informacje o stanie Kazika. Głos zabrał menedżer Kultu

Redakcja Redakcja Muzyka Obserwuj temat Obserwuj notkę 5
Jeszcze w czwartek w mediach pojawiły się doniesienia o bardzo złym stanie zdrowia Kazika Staszewskiego. Artysta trafił do szpitala, a jego zespół Kult powiadomił o przeniesieniu najniższych koncertów zaplanowanych m.in. w Berlinie i Hamburgu. W piątek pojawiły się nowe informacje o stanie zdrowia muzyka.

Kazik w szpitalu. Oświadczenie Kultu

"Z uwagi na dzisiejszą hospitalizację Kazika najbliższe koncerty w Hamburgu i Berlinie są anulowane i zostaną przeniesione na inny termin. Jak tylko będziemy znać nowe daty, to zaraz poinformujemy. Bilety oczywiście zachowują ważność. Stan Kazika jest stabilny, ale niestety uniemożliwia wykonanie koncertów w najbliższych dniach. Bardzo nam przykro z tego powodu, życzymy Kazikowi jak najszybszego powrotu do pełni sił i zdrowia, a Was drodzy prosimy o cierpliwość i zrozumienie" - informował Kult jeszcze w czwartek na Facebooku.

Nowe informacje w sprawie stanu Kazika

Fani Kultu i samego Kazika mieli powody do niepokoju, jednak atmosferę grozy rozładował trochę menedżer Kultu, który zapewnił, że pobyt w szpitalu nie wynika z zagrożenia życia u artysty. 

- To sprawy prywatne, nic więcej nie powiem. Mogę jedynie dodać, że nie ma zagrożenia życia. Na pewno Kazik, jak przekazaliśmy, nie może uczestniczyć w najbliższych koncertach - przekazał w rozmowie z Onetem Piotr Wieteska.

Tymczasem jak nieoficjalnie ustalił RMF FM, Kazik miał przejść w nocy drobny zabieg. Staszewski pozostaje w kontakcie z bliskimi  i ponoć nie opuszcza go dobry humor, co miało potwierdzić nadesłanie przez niego śmiesznego nagrania. Jest jednak pewne, że muzyk będzie przechodził teraz rekonwalescencję i czeka go przerwa od koncertowania.

na zdjęciu: Kazik Staszewski podczas koncertu. fot. Lilly M - praca własna, CC BY 3.0

SW

Czytaj dalej:


Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura