Huber Urbański ostro o Michale Wiśniewski. Fot. Instagram/@m_wisniewski1972
Huber Urbański ostro o Michale Wiśniewski. Fot. Instagram/@m_wisniewski1972

Ciąg dalszy kłopotów Michała Wiśniewskiego. Znany prezenter dolewa oliwy do ognia

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 3
Michał Wiśniewski w ostatnim czasie nie znika z nagłówków. Bynajmniej w pozytywnym sensie! Ostatnia sprawa sądowa z jego udziałem wpędziła go w nie lada kłopoty... Tymczasem pojawił się nowy wywiad z Hubertem Urbańskim, który wcale nie pomoże i tak nadszarpniętemu wizerunkowi artysty. "To było nieznośne. Rozkapryszony pięciolatek" - tak swoją współpracę z liderem Ich Troje wspomina prezenter!

Wiśniewski skazany o wyłudzanie pieniędzy 

Pod koniec października zapadł wyrok w sprawie Michała Wiśniewskiego. Głośna sprawa o wyłudzenie pieniędzy od SKOK Wołomin zakończyła się skazaniem artysty na 1,5 roku więzienia i 80 tysięcy złotych grzywny. Chociaż zapowiada on dalszą walkę w sądzie, rokowania nie są najlepsze... Nawet, jeśli lider Ich Troje dowiedzie swojej niewinności, nie da się ukryć, że jego medialny wizerunek został już mocno nadszarpnięty. Co gorsza, w sieci pojawił się też nowy wywiad z Hubertem Urbańskim. W ramach serii "Podcastex" znany prezenter przytoczył kilka historii, które mogą jeszcze bardziej skompromitować piosenkarza! Prowadzący "Milionerów" nie miał do powiedzenia na temat swojego dawnego kolegi najcieplejszych słów.


Ostre słowa Urbańskiego 

"Podcastex" to internetowa seria prowadzona przez Bartka Przybyszewskiego i Mateusza Witkowskiego. Tematem podcastu są sentymentalne powroty do lat '90. i 2000. w Polsce, a tematem jednego z ostatnich odcinków był  właśnie Michał Wiśniewski. Niekwestionowana ikona tamtych czasów nie pojawiła się jednak osobiście w studio... O prowadzeniu reality show z udziałem muzyka "Jestem jaki jestem" wypowiedział się jednak Hubert Urbański.

– Wszyscy wsiedliśmy do tego autobusu i bardzo szybko przekonaliśmy się, kim jest kierowca, bo on był kierowcą i silnikiem jednocześnie - opowiadał. - Było jak w tym powiedzeniu o lataniu helikopterem: i śmiesznie, i strasznie. Był uciążliwy dla siebie i dla otoczenia – Wyjawił prowadzący "Milionerów", w jakich warunkach rozpoczął współpracę z Wiśniewskim.

Urbański "brzydzi się" Wiśniewskim 

"Miał postawę: jak nie chcecie, to nie, to ja idę do pokoju. Wszyscy musieli się martwić, kiedy on wyjdzie z tego pokoju. Tak jak rozkapryszony pięciolatek, co może ustawić całą rodzinę w całym domu" - bezlitośnie opowiadał dalej o Wiśniewskim. Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy Urbański chłodno odnosił się do lidera "Ich Troje". Już lata temu podczas jednego z segmentów talk-show w "Jestem jaki jestem" doszło do publicznej sprzeczki pomiędzy gwiazdorami. Michał Wiśniewski zarzucił wówczas prezenterowi, że program prowadzi dla pieniędzy. Wspomniał również, że Urbański miał się nim "brzydzić".

– Ty chcesz to usłyszeć, ale ja ci tego nie powiem. (...) Czego ty się Michał spodziewałeś? Żebym był twoim przyjacielem? – odparł wówczas prowadzący. 

Salonik

Huber Urbański ostro o Michale Wiśniewski. Fot. Instagram/@m_wisniewski1972

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości