Gen. Rajmund Andrzejczak w "Kanale Zero". Fot. X/@K_Stanowski, Wikipedia
Gen. Rajmund Andrzejczak w "Kanale Zero". Fot. X/@K_Stanowski, Wikipedia

Z wojska na YouTube. Stanowski ogłosił hitowy transfer do "Kanału Zero"

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 37
Już dziś wystartuje "Kanał Zero", za którym stoi Krzysztof Stanowski. Długo wyczekiwany projekt ogłosił ostatnich prowadzących. Będą nimi gen. Rajmund Andrzejczak oraz historyk Sławomir Dębski, którzy poprowadzą program "Ground Zero".

Startuje "Kanał Zero" 

Po hucznym odejściu z "Kanału Sportowego", Krzysztof Stanowski zapowiedział, że angażuje się w swój nowy, ambitny projekt. Tak też powstał "Kanał Zero", który przed oficjalnym startem zgromadził już ponad 540 tys. subskrybentów. – Kanał ma być hubem, który scala osobowości, autorytety z poważnych dziedzin życia. To plan na coś dużego – zapowiadał jakiś czas temu dziennikarz. 

Tak też się zapowiada, bo wśród ogłoszonych osób, które poprowadzą swój format w projekcie Stanowskiego, są m.in. dziennikarz naukowy i fizyk Tomasz Rożek, prawnicy Bogusław Leśnodorski i Marcin Matczak, dziennikarz Robert Mazurek, inwestor Rafał Zaorski, krytyk filmowy Tomasz Raczek, dziennikarz Marcin Meller, prezenterka i modelka Izabella Krzan. 

"Kanał Zero" wystartuje w czwartek o godzinie 20:00. Pierwszy program poprowadzi Krzysztof Stanowski wraz z Przemysławem Rudzkim. Ma on odbyć się w formie pytań - również o "Kanał Sportowy" - kierowanych do pomysłodawcy "Kanału Zero". 


Zaskakujący prowadzący 

Gdyby tego było mało, to w środę Krzysztof Stanowski poinformował, że poranki w "Kanale Zero" prowadzić będzie m.in. Izabella Krzan, która przez lata pracowała z Telewizją Polską, gdzie prowadziła "Pytanie na śniadanie". 

W czwartek spadła zapowiadana "prawdziwa bomba". Program "Ground Zero" poprowadzi gen. Rajmund Andrzejczak wraz z dyrektorem Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych Sławomirem Dębskim. 

Gen. Andrzejczak to były szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, który złożył rezygnację w październiku ub.r., jak informowały media, miało to związek z działaniami ówczesnego ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka. Andrzejczak pełnił funkcję od 2018 roku; wtedy też postanowieniem prezydenta Andrzeja Dudy został wskazany jako osoba przewidziana do mianowania na stanowisko Naczelnego Dowódcy Sił Zbrojnych, wyznaczanego na czas wojny. Wcześniej dowodził m.in. 16. Dywizją Zmechanizowaną. Brał udział w misjach w Iraku i Afganistanie.

Już w najbliższą sobotę gen. Andrzejczak będzie gościem w "Kanale Zero", a format z Dębskim zadebiutuje w przyszłym tygodniu. 

Jak Wam się podobają gwiazdy w kanale Stanowskiego? 

MP

Gen. Rajmund Andrzejczak w "Kanale Zero". Fot. X/@K_Stanowski, Wikipedia

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura