Co dalej z karierą Magdaleny Ogórek? Dziennikarka zabrała głos

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 53
Magdalena Ogórek zabrała głos na temat swojej przyszłości. Dziennika nie pojawiła się w TVP od czasu zmian w mediach publicznych, które przeprowadziła nowa koalicja rządowa. Znana prowadząca przyznała jednak, że nie wie jeszcze, czy w ogóle wróci do pracy w zawodzie.

Magdalena Ogórek zniknęła z TVP

Portal wirtualnemedia.pl poinformował w grudniu 2023 roku, że z anteny zniknąć ma "W tyle wizji", czyli program, który przypominał pokazywane przez TVN24 "Szkło kontaktowe". Program publicystyczno-satyryczny zadebiutował w TVP Info 1 kwietnia 2016 roku. Jako prowadzący pojawiali się m.in. Magdalena Ogórek, Marcin Wolski czy Stanisław Janecki. W każdym odcinku komentowane były wydarzenia z ostatniego dnia, wypowiedzi i zachowania polityków. Była również możliwość połączenia się ze studiem.

Znana dziennikarka nie występuje w "nowej" TVP. Nie pojawiła się w żadnym z programów po siłowym przejęciu stacji, które miało miejsce pod koniec ubiegłego roku. 

Więcej przeczytasz o tym tutaj:


Co dalej? Ogórek nie ma planów na dalszą karierę w mediach

W mediach plotkarskich pojawiło się wiele spekulacji na temat przyszłości Ogórek w mediach. Dziennikarka udzieliła na ten temat krótkiej wypowiedzi portalowi "Wirtualne Media".

 - Cały czas zastanawiam się, czy w ogóle wrócę do mediów. Nie wiem tego na ten moment. Natomiast mam wielki szacunek do widzów i dlatego tak wiele czasu zajmuje mi podjęcie decyzji. Od 2015 roku czyli od kampanii prezydenckiej prawie codziennie oglądam swoją twarz we wszystkich wiodących mediach w Polsce, w tym w internecie. Od dziewięciu lat towarzyszy mi ogromne zainteresowanie - powiedziała.

- Z jednej strony zatem chciałabym od tego odpocząć, z drugiej strony jestem zatrzymywana przez widzów na ulicy i pytana, kiedy wrócę do mediów. Podobne wiadomości spływają poprzez media społecznościowe. Doceniam to i jest to dla mnie ważne, dlatego też wszystkie propozycje pracy, jakie otrzymałam, chcę rozważyć spokojnie - dodała była kandydatka na prezydenta RP.

MB

Fot. Magdalena Ogórek.  

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura