Fot. PAP/Facebook/Canva
Fot. PAP/Facebook/Canva

Maciej Stuhr pożegnał zmarłego ojca. Użył tylko jednego słowa

Redakcja Redakcja Film Obserwuj temat Obserwuj notkę 0
Maciej Stuhr odniósł się do śmierci swojego ojca na platformie Facebook. Aktor pokazał fanom wzruszającą fotografię. Podpisał ją tylko jednym słowem.

Śmierć Jerzego Stuhra. Aktor miał 77 lat

W wieku 77 lat zmarł Jerzy Stuhr. Informację potwierdził jego syn Maciej Stuhr w rozmowie z Onetem. Z kolei Barbara Kwiatkowska z Narodowego Starego Teatru w Krakowie potwierdziła smutną wiadomość Polskiej Agencji Prasowej.

Znany aktor w ostatnim czasie zmagał się z ciężką chorobą. W 2020 r. przeszedł udar mózgu, a we wcześniejszych latach dwukrotnie zawał. W 2011 r. wykryto u niego nowotwór krtani.

Więcej przeczytasz o tym tutaj:

Maciej Stuhr żegna zmarłego ojca. Jednym słowem

Śmierć ojca uczcił w nocy z wtorku na środę syn aktora, Maciej. Aktor zamieścił zdjęcie, które zostało poddane obróbce przy pomocy biało-czarnego filtra. Opisał je we wpisie jednym słowem: "Wdzięczność".


Na fotografii widać dwóch mężczyzn i chłopca wędrujących ścieżką między drzewami. Są odwróceni do fotografa i widzimy jedynie ich sylwetki. To Jerzy Stuhr, Maciej Stuhr oraz idące między nimi kilkuletnie dziecko. Prawdopodobnie to wnuk zmarłego aktora i syn Macieja, Tadeusz.

MB

Źródło zdjęcia: PAP / Maciej Stuhr/Facebook/Canva

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj Obserwuj notkę

Inne tematy w dziale Kultura