159 obserwujących
8563 notki
22552k odsłony
2583 odsłony

Piotrowicz o TVP Info: Niektórzy mogą uważać, że ten przekaz razi ludzi inteligentnych

Stanisław Piotrowicz w Koziegłowach. Fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk
Stanisław Piotrowicz w Koziegłowach. Fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk
Wykop Skomentuj136

Politycy Prawa i Sprawiedliwości jeżdżą po polskich miastach – to kluczowy element ich kampanii samorządowej. Poseł Stanisław Piotrowicz odwiedził Koziegłowy. Jego wypowiedź o TVP Info natychmiast została podchwycona przez internautów.

W trakcie spotkania z wyborcami z podpoznańskiej miejscowości padło pytanie o treści nadawane przez TVP Info. To przekaz propagandowy - zdaniem jednej z mieszkanek Koziegłów.

image
Stanisław Piotrowicz na spotkaniu z mieszkańcami miejscowości Koziegłowy. Fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk

Stanisław Piotrowicz odpowiedział, że niewiele jest w Polsce mediów pozostających w rękach kapitału polskiego. I dodał: „Zdaję sobie sprawę z tego, że niektórzy mogą uważać, że przekaz razi ludzi inteligentnych, bo tak odbieram te sformułowania, ale trzeba wiedzieć, że ten przekaz winien trafić do wszystkich, do możliwie jak najszerszej ilości Polaków”.

Wypowiedź posła Piotrowicza błyskawicznie podchwyciły media, na czele ze „Szkłem Kontaktowym” nadawanym przez TVN24. Jeden z internautów porównał wyypowiedź posła Prawa i Sprawiedliwości, przed zmianą ustrojową prokuratora i członka PZPR, do wypowiedzi Jana Winnickiego, fikcyjnego przedstawiciela partyjnej nomenklatury z serialu "Alternatywy 4" Stanisława Barei.

image  


Źródło: Twitter, Facebook

KW

© Artykuł jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystanie tylko pod warunkiem podania linkującego źródła.

Wykop Skomentuj136
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura