waleriax waleriax
129
BLOG

oto nasz los

waleriax waleriax Rozmaitości Obserwuj notkę 1

Z internetu Do kolportażu                                                                                                                                    Słuchałam wczoraj w RM audycji z Podhala o rządowym planie sprzedania Polskich Koleji Linowych. To już nie były okrągłe przemowienia, ale wybuch, krzyk zdesperowanych ludzi. Zakopiańscy górale wobec pomysłu Donalda T. otwarcie zagrozili, że jeśli rząd PO i PSL do tego doprowadzi, to poleje się krew. I nie tylko na Podhalu, ale pojadą do Warszawy i potem rozpalą całą Polskę. Miara sie przebrała. Górale już tego nie wytrzymają. Patrząc na tę stronę Polski, wygląda, "czerwona linia" - granica tolerancji dla zlodziejstwa PO i PSL została tam osiagnięta. I to nie tylko wsród górali. Nie wiadomo, czy ten rząd doczeka nowego roku !                                              ******Ha, jeno jest inaczej. Bo to te dutki, co kolej dawala, to oni wlasnie chcą góralom wyszlachtowac. A górale bez dudków życ nie mogą.- Na to gazdzina Bigosowa mówiła, żeby dali nowe prawo, co by góralom nosy poobcinać, bo wtedy one nie będą im przeszkadzać w skubaniu trawy na hali. Bo każda bestja, nawet góral jeść musi. Slusznie to, czy nie?                                                                                                                                                                          I JESZCZE COŚ   ALE CZY DO ŚMIECHU ?                                                                                                                                                                     Na Kongresie Chirurgów : Chirurg z Izraela mówi: "U nas medycyna jest tak zaawansowana, ze jesteśmy w stanie obciąć facetowi jaja, przeszczepić drugiemu i już po 6-ciu tygodniach będzie biegać w poszukiwaniu pracy".

Chirurg z Niemiec mówi na to: "Chwale bardzo za takie osiągnięcia, ale to i tak mało. U nas jesteśmy w stanie wyciąć komuś połowę mózgu, przeszczepić drugiej osobie i już po 4-ech tygodniach będzie latać w poszukiwaniu pracy".                                                                                                                                                                                       
Rosyjski chirurg włącza się: "Panowie! Niewątpliwie są to osiągnięcia, ale nie ma co ich równać z naszymi! Jesteśmy w stanie wyciąć polowe serca człowiekowi, przeszczepić drugiemu i już po 2-och tygodniach będzie biegać jak nowo narodzony w poszukiwaniu pracy".

Polski Chirurg na to: "Panowie, wasze badania i osiągnięcia są godne podziwu, ale jakaż to pomoc dla jednego człowieka? U nas w Polsce jak 5 lat temu zgarnęliśmy jednego faceta bez jaj, bez mózgu i bez serca. Zrobiliśmy z niego premiera i teraz... cały kraj szuka pracy!

 

 

 

waleriax
O mnie waleriax

Jestem zauroczona internetem i otwarta na nowe doświadczenia życiowe.Jestem asertywna w każdym calu i b.cenię otwartośc i asertywnośc u innych.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (1)

Inne tematy w dziale Rozmaitości