Niech wreszcie ten zwariowany czas się skończy. Kiedy patrzymy na ostatnie podrygi i agonalne skurcze członków partii matki, króla Europy, woman prime minister, Miśka i ... entomologa to wniosek może być tylko jeden.
CAŁKOWITE ODERWANIE OD REALNEGO ŚWIATA I OTACZAJĄCEJ RZECZYWOSTOŚCI.
Tak przykra konstatacja jak prawdziwa. Ale, ale i nam się udzieliło. Przebiegły Kaczor dokonał drobnej manipulacji i pozyskał od klubowego kolegi w myśl ustaleń leasingowych "straszne oczy". Odtąd cokolwiek nie robimy to zewsząd wyłania się On sam, czyli Kaczor. A tym straszniejszy bo doposażony naocznie.
Wszelkie porażki militarne w dziejach naszej umiłowanej Ojczyzny i salonowe, kto zawinił ? Kaczor. A nawet jeśli nie zawinił, to na ambergoldbank, zawini.
Rozbiory, kto zawinił ? Kaczor. A nawet jeśli nie zawinił, to na ambergoldbank, zawini.
Jesień średniowiecza, kto zawinił ? Kaczor. A nawet jeśli nie zawinił to na ambergoldbank, zawini.
Jedną słową plagi egipskie wszystkie z przyległościami pod postacią agresywnej Rosji, króla Europy, woman prime minister, czerskiej Company i .... entomologa, to kto winien ? Kaczor. A nawet jeśli nie zawinił, to na ambergoldbank, zawini.
W rezultacie ten niepozorny Pan dość pokaźny balast wziął był na swoje barki. I w tym przypadku, polskie powiedzenie: huzia na Józia, staje się zupełnie nie adekwatne ale za to tak klarowne jak schowek, mebel ubraniowy króla Europy.
Jeśli dodamy do Kaczora doposażonego w straszne oczy po Antonim i zakłamane do imentu SONDAŻOWNIE, które po naszemu powinny zostać wypalone "ogniem i mieczem" z publicznego żywota, to mamy w głowie naszej udręczonej istny Matrix. Sondażownie są tak niewiarygodne jak nie przymierzając partia matka przez lat osiem. Kunktatorsko zawyżają, bądź obniżają kiedy trzeba nastraszyć lub zmobilizować spolegliwy i niesamodzielny elektorat.
Ale jakby nie patrzeć, to w tym polskim Matrixie jest jakiś racjonalizm. Bo gdyby nie Kaczor i jego kompania to pozostałoby nam po wsie czasy pandemonium NIEKOMPETENCJI, NIEUDOLNOŚCI, BŁAZENADY z PAJACOWANIEM i TUPETU z BEZCZELNOŚCIĄ w wydaniu partii matki, Miśka, króla Europy, woman prime minister, czerskiej company i ... entomologa. I tego się trzymajmy ...
Inne tematy w dziale Polityka