Blog
co w fortepianie piszczy
1954krawiec
1954krawiec Pianista jazzujący klasycznie
6 obserwujących 637 notek 86022 odsłony
1954krawiec, 14 listopada 2017 r.

Gdzieś w EU - krul z reputacją i koszmarek Stalina ... /588

96 4 0 A A A

Na pytanie radiowca czy: Pałac Kultury i Nauki zostanie zburzony na stulecie odzyskania niepodległości ?!
Premier Gliński był odrzekł: "Nie mam nic przeciwko".

A w nas wstąpiła nieokiełznana radość i nadzieja. Przez rok z okładem w naszej pisaninie, w każdym tekściku zamieszczaliśmy apel o rozmontowanie stalinowskiego podarku. Któren on wygląda na tle stolicy, jak nie przymierzając przygłupiata totalna opozycja z naczelnym UBywatelem RP o pseudonimie artystycznym „ tryzub“, podczas utrzymywania defiladowego kroku na tzw. gruntach podmokłych.

Niby wreszcie od dwu lat krystalizuje się wolna i suwerenna Polska a cały Kreml trzęsie się w paroksyzmach homeryckiego śmiechu z radości posiadania na własność ruskiej enklawy w samiuteńkim sercu stolicy. Ten przeziębiony sowiecki symbol, przez 5 dekad dominacji uzurpatora, to dziś nic innego jak tylko element nieustającej zemsty Stalina.

I w finale hicior wynikający z niedzielnego Marszu Niepodległości. Nasz ulubieniec onegdaj Słońce Peru a dziś krul i cesarz Europy zasmuconym i zatroskanym okazał się być politykiem. Więc se tłitnął dla kurażu:

„W dalekiej Azji spotkania z przywódcami USA, Chin, Indii, Kanady, Japonii i ASEAN.  A w Warszawie marsz narodowców, to bez złudzeń: reputacyjna katastrofa. Może nie wszyscy się tym przejmują, ale ja tak.“ Niby, że co ? Niby, że przejmowalski ?

No ! Całkiem Ludzki Pan się objawił. Cymesik, że paluszki lizać. „Reputacyjna katastrofa”, napisał szef Rady Europejskiej.

Nie bierze w obronę Ludu maszerującego w niedzielę w patriotycznym uniesieniu. Klaty nie nadstawia na epitety o polskich fashystah.

Nie broni słowem krulewskim przed potwarzami.

Nie protestuje a ino podsyca antypolskie postawy pospołu z lewackimi napaściami wrogich Polsce mediów.

Ale za to troszczy się stanem polskiej demokracji. Niepokoi radykalizacją uczestników manifestacji. Jedną słową po raz wtóry Ludzki Pan nad Panami. A przy tym ... A przy tym przecież reprezentant Mniejszości Etnicznej ... i ... i wszystko jasne !

Przy okazji nawracając się do stanu zatroskania. Dlaczego krul nie zatroszczył się o Polaków, którzy swoją kasę wyrzucili w błotko ambergoldbanku, skoro wiedział, że to dość drogocenna „lipa“ ?

Dlaczego nie pocieszał ukrzywdzonych kiedy lewackie bojówki demolowały Hamburg ?

Dlaczego nie bronił przed hiszpańską policją pałowanych katalończyków, zwolenników seperacji ?

Dlaczego nawet nie pisnął kiedy „nachodźcy“ z Maroka fetowali awans swojej drużyny na Mundial a zupełnie przy okazji naddewastowali z lekka krulewskie miasto Brukselę ?

Gdzie i komu wyjaśniał, tłumaczył, że to był marsz polskich patriotów podekscytowanych radością, że nasza Ojczyzna powoli i mozolnie ale powstaje z kolan ?  Jak zwykle pytanie retoryczne.
Nie mniej zajawka o eksterminacji pałacu do Mordoru jest też krzepiąca. Prawie tak samo jak te kilkadziesiąt tysięcy Polaków maszerujących dumnie przez swoją stolicę. A pałac to z radością odeślemy w trymiga do nadawcy. Priorytetem. I tego się trzymajmy ...Opublikowano: 14.11.2017 23:24. Ostatnia aktualizacja: 15.11.2017 01:19.
Autor: 1954krawiec
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • A kto wygra w wyborach ?
  • @Animela Witam. Nie widzę w tym miejscu związku pomiędzy głupotą a lekceważeniem...
  • @sine Też słyszeliśmy ... z głośników ... Wyobrażam sobie ...

Tematy w dziale Polityka