jednym zdaniem jednym zdaniem
623
BLOG

Kaczyński o bezrobociu i biedzie Tusk, jak zwykle o szczawiu

jednym zdaniem jednym zdaniem Polityka Obserwuj notkę 2

Jarosław Kaczyński mówił do posłów prawie dwie godziny. -Jest tak wiele zarzutów wobec rządu Tuska, że musiałbym prezentować je cały dzień - mówił z mównicy sejmowej prezes PiS.

Kaczyński dodał, że ze względu na dużą liczbę błędów i zaniechań rządu, skoncentruje się tylko na wybranych. Szef PiS podkreślił, że bezrobocie przekroczyło 14 procent, a dwa miliony Polaków jest za granicą. Rząd tymczasem zamraża środki z Funduszu Pracy. Prezes PiS dodał, że około 28 procent zatrudnionych pracuje na umowach krótkoterminowych. Zarzucił przy tym rządowi, że nie interesuje się przestrzeganiem prawa pracy.
Prezes PiS oświadczył, że rząd podniósł wiek emerytalny bez akceptacji społeczeństwa.- W szczególności w stosunku do kobiet jest to działanie - w szczególności, jeśli chodzi o kobiety pracujące fizycznie - po prostu okrutne - podkreślił. Zdaniem Kaczyńskiego, rząd chce stworzyć armię ludzi, którzy nie będą mieli pracy ani żadnych świadczeń socjalnych.


Donald Tusk oświadczył - "Panu Kaczyńskiemu bardzo nie podoba się sytuacja, w której przegrał wybory i nie rządzi".
I tylko tyle?
Żadnego odniesienia do merytorycznych zarzutów?
Powtórzył za swym mentorem Stefanem Niesiołowskim, że w Polsce pod jego rządami jest dobrze i nie ma głodu, ponieważ Polacy nie wyjedli jeszcze wszystkiego szczawiu.

Polacy na szczaw!!!  Za takie polityczne wybory nic innego się nie należy.
 

mało mówię

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (2)

Inne tematy w dziale Polityka