0 obserwujących
15 notek
4663 odsłony
243 odsłony

Brawo Panie Prezydencie Donaldzie Trump!

Wykop Skomentuj13

  Stany Zjednoczone zatłukły generała Strażników Rewolucji Kasema Sulejmaniego. Wreszcie!  Fantastyczna akcja! Jednego bandziora mniej. Oczywiście "lewactwo" zaczęło tokować (to od Radia TOK FM), wyrażać oburzenie , protestować. "Polska powinna powiedzieć Stanom Zjednoczonym żeby się opamiętały.", "sojusz nie polega na tym, żeby milczeć jak sojusznik robi coś głupiego", itd. itp. Nawet towarzysz Robert Biedroń zaprotestował. Szkoda że towarzyszowi Biedroniowi i towarzyszom z Radia TOK FM zabrakło socjalistycznej wrażliwość, kiedy Strażnicy Rewolucji strzelali do bezbronnych protestantów w Iranie i w Iraku. Tylko podczas ostatnich protestów w Iranie ponad 100 zabitych (tylu się na razie doliczono). Podobna ilość zabitych w Iraku. Ilu przeciwników Rewolucji Islamskiej porwano i zakatowano , tego nikt nie wie. Tutaj lewicowa "wrażliwość" nie sięga. Słyszeliście żeby towarzysz Biedroń protestował i potępiał władze irańskie. Miał to w ...  O przepraszam. Te słowa dla pana Biedronia mają inne znaczenie,  niż powszechnie przyjęte.  Czasami zastanawiam się skąd w lewicowcach tyle sympatii dla bandziorów. Może dlatego że lewica genetycznie wywodzi się od bandytów.Ale zostawmy te rozważania psychologom i socjologom.

Nieodpowiedzialny - to słowo przewija się najczęściej w lewackich mediach. A odpowiedzialne było tolerowanie ataków na tankowce w Zatoce Perskiej, odpowiedzialne było tolerowania ataków rakietowych na saudyjską rafinerię, odpowiedzialnym było tolerowanie rakietowych ataków na bazy amerykańskie? To armia amerykańska przyniosła wolność mieszkańcom  Iraku. To, że ci ludzie wykorzystują wolność do wzajemnego mordowania się, to już inna sprawa. I ogromny wkład w niszczenie demokracji w Iraku mają władze irańskie i ich szyickie bojówki. Zrobili sobie z Iraku autostradę do transportu bojówkarzy i broni do Syrii. Teraz siły antyirańskie w Iraku mogą być pewne poparcia USA. Przypuszczam że Amerykanie kontrolują dużą część armii irackiej, która ma dość panoszenia się różnych sterowanych przez Iran milicji szyickich. Stany Zjednoczone musiały przerwać przejmowanie przez Iran Iraku i zrobiły to w najlepszy możliwy sposób.

Lewica mówi że powinniśmy być solidarni z narodem irańskim.  Jestem solidarny z narodem irańskim. Z rodzinami zamordowanych w trakcie protestów, zamordowanych w katowniach "Strażników rewolucji". W niejednym irańskim domu strzelały korki otwieranych butelek szampanów na wieść o śmierci Sulejmaniego. A lewica nich będzie solidarna ze Strażnikami Rewolucji - irańskim SS. Lewica zawsze miała sympatię do takich organizacji.

Podnosi się wielki krzyk "tylko się do tego nie mieszajmy"- krzyk od lewaków do konfederatów. A dlaczego nie? Już we wrześniu 2019 pisałem o możliwym zaangażowaniu  floty polskiej w Zatoce Perskiej.

https://www.salon24.pl/u/2jp/986249,flota-polska-w-zatoce-perskiej

Oczekujemy że Amerykanie będą walczyć w obronie Polski, ale my nie będziemy "nadstawiać karku za interesy amerykańskie". Mówi się że "historia jest nauczycielką życia" . Niestety nie jest to prawda. W 1939 roku nasi sojusznicy również nie chcieli walczyć za Gdańsk. Jak się to dla Francji i Anglii skończyło wszyscy wiemy. Nie chcieli walczyć za Gdańsk, musieli walczyć za Paryż i Londyn. III wojna światowa wybuchnie wtedy , gdy państwa bandyckie - Rosja i Chiny i ich mniejsi pomagierzy  tacy jak Iran, stwierdzą że Stany Zjednoczone są samotne i nie mogą liczyć na swoich sojuszników. A wtedy los Polski będzie nie do pozazdroszczenia.

Wracając do Sulejmaniego - Pan Prezydent Donald Trump był wyjątkowo wstrzemięźliwy do tej pory i WRESZCIE pokazał że ma "COJONES".Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale