20 obserwujących
431 notek
278k odsłon
304 odsłony

I oni śmią oskarżać TVP o tępą propagandę??

Wykop Skomentuj6

"Równie straszne jest to, że PiS naraża program 500+, nie dbając o publiczne pieniądze i nie umiejąc zarobić ich dla Polaków. (…) Nie wolno dopuścić do tego, żeby przez bezmyślność PiS Polacy stracili te świadczenia!"


"Gdy w 2015 r. PiS przyszedł do władzy, kłamał o „Polsce w ruinie”, a nie powiedzieli prawdy, że zastali pełną kasę. Gdyby było inaczej, nie dałoby się uruchomić programu 500 plus już w 2016 r.!"


A przecież, "Piniędzy nie ma i nie będzie",  a jeśli są, "Muszą być gdzieś zakopane, bo nie tu w Zakopanem".

TVP jest nachalna w swoim przekazie, jest toporna i łopatologiczna ale nie łże tak bezczelnie, jak Kidawa-Błońska. Żałosne to i pokazujące kompletną pustkę programową zaplecza intelektualnego Błońskiej.

Null, zero, pustynia, za to inwektywy, kłamstwa, zagrywki rodem z korporacyjnej stacji benzynowej, prymityw i żenada.

I to jest program wyborczy Kidawy, jedyny przekaz, jaki ma do zaproponowania Polsce na następne pięć lat! Niech lepiej obieca, że jak wygra, przez całą swoją kadencję nie wykrztusi z siebie ani słowa- może wtedy ktoś się skusi, by uczciwie oddać głos na taką kandydatkę. Nie daje się dyrygentury głuchoniememu!

Niedobrze mi się robi gdy pomyślę, do jakiego dna  ekipa PO może na powrót sprowadzić Polskę, jakim zaściankiem i ciemnotą znów może ogarnąć Polaków, przecież nie tęsknimy za tym, by ktoś, jak dawniej, srał nam na głowy!

Psuł powietrze, tworzył duszną, śmierdzącą atmosferę puszczając bąki...

Chociaż... w czasach PO pisałem lepsze teksty, może dlatego, że przeceniałem przeciwnika. A dziś...Jaki wróg, taka broń.


____________________________________________

Cytaty wzięte stąd:

https://wpolityce.pl/polityka/489014-tylko-u-nas-manipulacje-w-gazetce-kidawy-blonskiej

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura