bez pardonu
Trzaskowski już obiecuję 10000 zł na rodzinę. Szkoda że nie więcej ????
3 obserwujących
504 notki
157k odsłon
336 odsłon

CHOCHOLI taniec GOWINA oraz leci kabarecik.

Wykop Skomentuj5

Co może być gorszego od korona wirusa? Odpowiem. Nasz parlament. Oglądałem dzisiejsze obrady z wielkim zakłopotaniem. Niby wybrańcy narodu, elita, kwiat społeczeństwa a jednak wielkie stado baranów, które należy pogonić na cztery strony świata. Niestety dotyczy to wszystkich z prawa do lewa. Z tej mąki nie upieczemy dobrego chleba. ALE MĄKĘ SIĘ MA, JAKĄ MŁYNARZ UMIELI

Spadkobiercy komuny zadbali, O JAKOŚĆ TEJ MĄKI. OKRĄGŁY STÓŁ BYŁ TYMI ŻARNAMI DAJĄCYMI PLEWY. Efekt wieńczący dzieło bolszewików moskiewskich oraz sprzedawczyków z Solidarności oraz Kościoła to KONSTYTUCJA. Konstytucja umożliwiająca różnej maści krętaczom naginać paragrafy na wszystkie strony, tak jak na daną chwilę istnieje potrzeba. Wojenka obrońców Najjaśniejszej z zagończykami brukselsko moskiewskimi trwa w najlepsze. Końca nie widać.

Fałsz z twarzy opozycji aż śmieszy. Budka z wyciągniętą ręką niczym Gobels w pozdrowieniu hitlerowskim podczas głosowań, Paplający te same wersy rano, w południe i wieczorem, litości. Czy wy tego nie widzicie, aby zwrócić uwagę, że budzi złe skojarzenia? Kolejny tuz, trybun, człowiek tak zakłamany, że chyba wierzy, iż może stać się mężem opatrzności, zbawicielem partii wypatrującej możliwości powrotu do koryta. DOKTOR CYNIK. Panie doktorze skoro tak się pan martwisz o zdrowie ludzkie, dlaczego nie założy pan kitla lekarskiego, maseczki oraz gogli i nie wesprzesz pan kolegów po fachu. Mógł p. Karczewski to pan chyba też?

Chyba, że z pana taki lekarz jak kandydat na prezydenta.

O satyrykach z lewicy i konfederacji nie wspomnę. Chociaż? Lewica pokazuje swój „lwi” pazur. BĘDZIE PILNIE ROZLICZAĆ I PATRZEĆ NA RĘCE RZĄDU JAK ROZDAWANE MAJĄ BYĆ ŚRODKI UNIJNE. CHCĄ PO RÓWNO DLA KAŻDEJ GMINY.

No i nasza władzunia. Jak tu rządzić? Jest paru ludzi wierzących, że w tych trudnych czasach dadzą radę. Dwoją się i troją, ale maszyny do robienia pieniędzy nie chcą uruchomić. Nie chcą posłuchać

dobrych wujków z od chłopków i europejczyków, nie chcą drukować pustego pieniądza na zatykanie dziur powstających w efekcie korono wirusa. Oni wiedzą i powinni to mówić PUSTY PIENIĄDZ TO INFLACJA, Rzecz gorsza od dżumy. Kto przeżył Balcerowicza to wie, o czym mówię? Miliony zł w kieszeniach i ocet na półkach. Właśnie to chcą nam zafundować nieudacznicy z opozycji, którzy nie potrafią wybrać właściwych kandydatów na prezydenta wyrastającego ponad przeciętność.

Na koniec. Chyba można ustalić głosowanie kopertowe, przełożone o jeden miesiąc, aby dopiąć szczegóły? Mam obawy, że jednak to przerasta naszą elitę.

CHOCHOLI TANIEC WYBORCZY TRWA. Gowin wodzirejem.


Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka