michael abakus michael abakus
96
BLOG

Bądź czujny

michael abakus michael abakus Polityka Obserwuj notkę 2

Bądźczujny!!

Bolek i Donek !! Dwaj co oszukali Polskę!! Polska, Polacy, młodzi wyborcy nabici w butelkę ­skąd my to znamy!!

100 mln dla każdego, druga Japonia - pensje angielskie, Irlandia w Polsce!!

W jednym z moich artykułów pisałem: Jan Pietrzak: historia lubi się powtarzać, raz jako tragedia, raz jako farsa, ale lubi. Jeszcze nie ucichły echa wyborów, jeszcze nie opadły wyborcze emocje, jeszcze rządzi w Polsce Prawo i Sprawiedliwość, jeszcze daleko do ukonstytuowania się nowego rządu, a już pierwsza ikona III RP złodziejskiej, z jej aferami, patologiami - Bolek, nawołuje Polaków do rozprawy z członkami PiS. Dnia 24 października 2007 roku, trzy dni po przedterminowych wyborach w Polsce, i poza jej granicami, Lech Wałęsa tow. Bolek, na portalu internetowym ONET.PL, nawołuje Polaków do: WYCIĘCIA LUDZI PiS W PIEŃ.

Dziwnym jest to, że nikt, dosłownie nikt, nie zareagował na groźby wypowiadane pod adresem członków Prawa i Sprawiedliwości. W państwach demokratycznych takie wypowiedzi są surowo karane. Ktoś kto obraża Prezydenta, Premiera, grozi, jest natychmiast izolowany, sprawdza się jego poczytalność i stawia przed sądem!! Na takie wypowiedzi, nie pozwoliła sobie nawet Platforma Obywatelska, w jej codziennym oszczerczym i wściekłym atakowaniu Prawa i Sprawiedliwości, w czasie dwuletnich rządów tej partii.

Przypuszczam, że bracia Kaczyńscy sami będąc ludźmi o wysokich standardach moralnych i niesplamionej uczciwości, przejmując władzę nie mieli pojęcia, jak głęboko w delikatną tkankę państwa i narodu wżarł się transformacyjny nowotwór, i jak ogromnie zdążył wyniszczyć wiele organów państwa demokratycznego, jak przeżarta była III RP, ze wszystkimi jej patologiami. Dlatego też ci, którzy ponoszą winę za oszustwo, zdradę, zatrzymanie rozwoju Polski, afery, łapówkarstwo, uznali, że najlepszym sposobem uniknięcia odpowiedzialności, będzie codzienny, skomasowany atak - wychodząc z założenia, że najlepsza obroną jest atak!

W TYM NATŁOKU MEDIALNEGO CHAOSU, NAD SKOŁOWACENIEM WYBORCÓW OD MIESIĘCY PRACOWAŁY SPRZECIWIJĄCE SIĘ LUSTRACJI ŚRODOWISKA DZIENNIKARZY!  Media w Polsce są czwartą władzą i reprezentują interesy różnych grup wpływów, ale nie reprezentują interesów państwa i ludzi w tym państwie mieszkających. Obecnie nie ma w Polsce ani jednej gazety, która by w sposób obiektywny i rzeczowy analizowała sytuację polityczno-społeczną w Polsce. W USA taką negatywną rolę spełnia Nowy Dziennik, który niemal z lubością drukował paszkwile obrażające rząd, Prezydenta i Premiera, przez prawie dwa lata! Artykuły broniące rząd, i słane do redakcji przeze mnie, były z premedytacją pomijane!! Choć dziś już wiadomo, że Prawo i Sprawiedliwość wygrało w USA, to jednak wstydzić się należy postawy niektórych placówek dyplomatycznych i ich pracowników, którzy swoją decyzją przypominają takie postawy jak np: były szef MON - Sikorski, przechodząc z jednej strony na drugą. Swoja drogą nie chciałbym żyć w kraju, w którym w przypadku wojny, szefem MON-u byłby taki Sikorski!! Dlatego relacje z tej gry są tendencyjne, negatywne i służą partykularnym interesom grup, klik, chcących przy ich pomocy wpływać na podejmowane w kraju decyzje.

Dziś Polska, Polacy, są już po wyborach, bitwa toczyła się o wielką stawkę. Stawką, byłdalszy rozwój Polski, dalsza kontynuacja jego naprawy. Wierzyłem, że pomagdalenkowym, niezlustrowanym mediom: prasie, radio, i telewizji nie uda się odkazić polskich mózgów z takich pojęć jak: Bóg, Honor i Ojczyzna. Po latach zniewalania umysłów Polacy powinni być odporni na indoktrynację i brain washing.

Niestety, aby wygrać wybory, dokonano na młodych wyborcach w Polsce straszliwego oszustwa, OBIECUJĄC WSZYSTKIM ANGIELSKIE PENSJE I IRLANDIĘ NAD WISŁĄ!! Dlatego właśnie ci młodzi wyborcy tak ochoczo głosowali na PO, nie znając mechanizmów jakie rządzą wyborami, a także posiadając znikoma wiedzę o czasach pogardy i prześladowań. Dlatego też starsi wyborcy opowiedzieli się zdecydowanie za Prawem i Sprawiedliwością. Nie trzeba nikomu rozsądnemu tłumaczyć, że jak świat rządzi się od wieków swoimi prawami, tak swoimi prawami od wieków rządzą się także wybory. Tak było jest i będzie i nie widzę żadnych przesłanek, aby te zasady się kiedykolwiek zmieniły. Problem w tym, że są programy do zrealizowania, i są programy czysto fikcyjne, niemożliwe do realizacji. PiS udowodniła, że z kraju afer, korupcji i mafijnych struktur, uczyniła przez dwa lata swych zdecydowanych rządów, kraj o silnej gospodarce, malejącym bezrobociu i bezpieczeństwie wewnętrznym. Wybory właśnie mają to do siebie, że mają jak nikt inny tzn ,,niepisane prawo”

Tym niepisanym prawem jest: K ŁA M S T W O !!! Im więcej nakłamie, naobiecuje tym lepszy wynik. Nigdy jeszcze w swym życiu, nie słyszałem aby wybory wygrał program P R A W D Y !! W zamierzchłych czasach (to nie jest bajka) ubiegłego wieku, gdzie wszyscy Polacy żyli w tzw. systemie powszechnej szczęśliwości, pojawił się Bolek.

Bolek, jak pamiętają starsi już wyborcy, też POLAKOM COŚ OBIECAŁ. Otóż Bolek obiecał każdemu po 100 mln, oraz DRUGĄ JAPONIĘ. Z obietnic tych wtedy pozostało to, że Bolek dziś ma 100 mln, A OBYWATELE III RP GRZEBIĄ PO ŚMIETNIKACH.

W przedterminowych wyborach roku 2007, Donek, (czyt. Donald) kumpel Bolka z napadu na rząd J. Olszewskiego z 1992 roku, też coś obiecał. Tak jak napisałem powyżej, OBIECAŁ ANGIELSKIE PENSJE I PRZENIESIENIE IRLANDI NAD WISŁĘ. Ci młodzi wyborcy którzy dali się tak strasznie oszukać, szybko zrozumieją, że IRLANDIA RACZEJ POZOSTANIE TAM GDZIE JEST, a pensje będą wypłacane w złotówkach, w dotychczasowej wysokości.

Co grozi Polsce po ukonstytuowaniu sięrepliki III RP?
Bogacenie się grup interesów, dalsze ukrywanie przez lata przestępstw, które za kilka lat ulegną przedawnieniu. Konflikty społeczne, związane z narzuceniem Polsce rozwiązań proponowanych przez UE, a do których polskie społeczeństwo nie jest gotowe, jak np: legalizacja aborcji, legalizacja eutanazji, czy finansowanie środków antykoncepcyjnych z budżetu państwa, a także zakaz eksponowania symboli religijnych w miejscach publicznych. PO wraz z postkomuną rządziło w Polsce przez 13 lat i to ten układ ponosi odpowiedzialność za dominujące wtedy zło, ludzkie krzywdy, i niesprawiedliwość. Dlatego też, po ukonstytuowaniu się nowego rządu, ci młodzi wyborcy którzy parę dni temu zwabieni obietnicami angielskich pensji, oraz drugiej Irlandii będą się stanowczo domagać spełnienia obietnic. Jeśli to nie nastąpi, za dwa lata mamy przedterminowe wybory, a Donka czeka polityczna lub naturalna śmierć!! ON TEGO NIE SKREWI!! Bolkowi nie należy się już dziwić, człowiek im starszy, tym głupszy! Pan Bartoszewski jest jeszcze starszy od Bolka, dlatego też, czy się to komuś podoba czy nie - ja jednak wolę swoich ,,dyplomatołków” od cudzych  ,,dyplopachołków”.

Grzegorz Michalski, przedstawiciel St. Internowani.pl w USA/Kanada
gregorymichalski@verizon.net
gmichalski83@gmail.com
24 Października 2007 roku.

niezłomny WSPÓŁCZESNA DEFINICJA KOMUNIZMU Komunizm jest grupą wpływu, złożoną z ludzi interesu, świadomie i celowo realizujących plan zniszczenia syste- mów etycznych i społeczno-politycznych w państwach, aż do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowe- go - w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kont- roli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Cel w niej opisany może być osiągany wszelkimi, dostępnymi środkami. [michael](-) Uzupełnienie: Aleksander Ścios. Ptak nielot, zwany limitem Anatolij Golicyn "Nowe kłamstwa w miejsce starych" 00.Przedmowa. 01. Rozdział 1. Główne problemy zachodnich analityków 02. Rozdział 2. Wzorce dezinformacji: "Słabość i Ewolucja" 03. Rozdział 3. Wzorce Dezinformacji:„Fasada i Siła" 04. Rozdział 4. Wzorce Dezinformacji: „Przemiany" 05. Rozdział 5. Nowa doktryna polityczna i strategia Dezinformacji 06. Rozdział 6. Raport Szelepina i zmiany w organizacji. 07. Rozdział 7. Nowa rola służb wywiadowczych. 08. Rozdział 8. Źródła informacji 09. Rozdział 9. Wady zachodnich ocen wywiadowczych 10. Rozdział 10. "... kryzys w studiach nad komunizmem" 11. Rozdział 11. "Błędy Zachodu" 12. Rozdział 12. "Nowa metodologia" CZĘŚĆ II Program Dezinformacji i jego wpływ na świat zachodni. 13. Rozdział 13. "Pierwsza Operacja Dezinformacyjna" 14. Rozdział 14. "Druga Operacja Dezinformacyjna" 14. Rozdział 14. "Druga Operacja Dezinformacyjna" (dokończenie) 15. Rozdział 15. "Trzecia Operacja Dezinformacyjna" 16. Rozdział 16. "Czwarta Operacja Dezinformacyjna" 16. Rozdział 16. "Czwarta Operacja Dezinformacyjna (cd)" 17. Rozdział 17. "Piąta Operacja Dezinformacyjna" 18. Rozdział 18. "Szósta Operacja Dezinformacyjna" 19. Rozdział 19. "Siódma Operacja Dezinformacyjna" 19. Przypisy do rozdziału 19. 20. Rozdział 20. Ewolucja reżimu sowieckiego 21. Rozdział 21. "Ósma Operacja Dezinformacyjna" (Cz. 1) 21. Rozdział 21. Wnioski i przypisy 22. Rozdział 22. Potencjał wywiadu i rola dezinformacji (Część 1) 22. Rozdział 22. Potencjał wywiadu i rola dezinformacji (Część 2) 23. Rozdział 23.Dowody kompleksowej koordynacji działań 24. Rozdział 24. Oddziaływanie programu Dezinformacji 25. Rozdział 25. Faza finałowa i kontrstrategia Zachodu (Cz 1) 25. Rozdział 25. Faza finałowa i kontrstrategia Zachodu (Cz 2) 26. Rozdział 26. Dokąd teraz? Linki do innych tekstów na mojej stronie: 01. J. R. Thompson: "Antysemityzm w Polsce po Oświęcimiu" 02. Przypominania o bohaterskiej rodzinie Rypp nigdy dość 03. Ciąg wydarzeń, w którym marzec 1968 znajduje swoje właściwe miejsce w historii dnia dzisiejszego 04. Nowa totalitarna mentalność poprawności politycznej. Agnieszka Kołakowska - cytat

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka