0 obserwujących
85 notek
91k odsłon
63 odsłony

Ósemka. CCS, polska gospodarka oraz polityka energetyczna.

Wykop Skomentuj2

Sprawę szaleństwa światowej amputacji rozumu, można zainicjować, zajmując się konkretnym przyczynkiem. Jest to właśnie CCS, obłąkany projekt budowania w Polsce podziemnych zbiorników na dwutlenek węgla. Za te pieniądze można by postawić na nogi całą polską służbę zdrowia. A tak miliardy EURO przeznaczone są na finansowanie chorej ambicji politycznej Jerzego Buzka.

Tekst: „Fakty i mity o CCS” http://blogmedia24.pl/node/11504, jest niezłym wprowadzeniem w temat. Szaleństwo tego projektu staje się jaśniejsze, po przeczytaniu innej wiadomości: „Globalne ocieplenie zahamowane” http://wiadomosci.onet.pl/1939257,12,item.html.

 

Magazynowanie dwutlenku węgla, jest faktycznym magazynowaniem tlenu. Przecież do każdego atomu węgla przyczepione są aż dwa atomy tlenu. Mam pytanie do polskiego rządu i finansowanego przez ten rząd Jerzego Buzka:

- Dwutlenek węgla w przyrodzie jest paliwem odżywiającym całą zieloną przyrodę. Rośliny pochłaniają ceodwa, pożerając węgiel i oddając tlen.

Pytanie jest takie:

- Czym będziemy oddychać, gdy Buzek zakopie cały polski tlen pod ziemią?

 

 

To nie jest sprowadzenie sprawy do absurdu. Na tym polega absurd wydawania ogromnych pieniędzy polskiego podatnika na interes, który przyroda robi nam sama i to za darmo.

 

Lepiej przyrodzie pomóc, zamiast z nią walczyć.

 

Taka jest miara hipokryzji Zbigniewa Chlebowskiego, który wczoraj w Sejmie z fałszywą czułością pochylał się nad kieszenią podatnika, oszczędzając jej wydatków na partie polityczne. Proponuję proporcję wydatków podatnika w stosunku do oszczędności na finansowaniu partii politycznych nazwać współczynnikiem debilizmu politycznego.

PO = Kccs/Kp

 

Pytanie:

- Ile prowizji PO dostanie od Jerzego Buzka, za wydarcie z naszych kieszeni pieniędzy na budowę tych zbiorników na ceodwa?

_________________________________________________________________________

Przypis:

OŚRODEK DOKUMENTACJI - http://aspiracje.salon24.pl/393298.html

_________________________________________________________________________

46.830

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale