Osowa22 Osowa22
151
BLOG

Wizja serii zamachów w Europie

Osowa22 Osowa22 Teorie spiskowe Obserwuj temat Obserwuj notkę 4
Ostatnio w sennej wizji miałem scenę o przygotowaniach serii zamachów w Europie Zachodniej i to już w najbliższym czasie.

W jednej z ostatnich wizji sennych pojawiła się u mnie scena do przygotowania serii zamachów w Europie przez ludzi o śniadej karnacji. Tych zamachów ma być kilka, a nie jeden i to w krótkich odstępach czasu, a na razie trwają właśnie do nich przygotowania. Polska raczej będzie bezpieczna, a do tych zdarzeń ma dojść w krajach Europy Zachodniej, głównie Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji oraz prawdopodobnie Holandii. Co ciekawe o przygotowaniu zamachów mają wiedzieć najwyższe władze Unii Europejskiej i planują je wykorzystać do kontroli społeczeństw.

Ponadto w ostatnich dniach doszły u mnie też wizje o masowych włamaniach i napadach do domów w naszym kraju w okresie jesienno-zimowym. Bardzo ciekawa była też wizja o tak zwanej "Nocy oczyszczenia" jak z tego pamiętnego filmu, tylko tam akurat było polowanie ludzi i policji na przestępców w miastach Polski. Inną ciekawą kwestią była też, że przez AI ludzie masowo zaczną tracić pracę i muszą się przekwalifikować na inne zawody. Także najbliższe miesiące w sprawie rozwoju AI zapowiadają się chyba nie najlepiej.

Jeszcze z wcześniejszych sennych wizji warto wspomnieć o tak zwanym Blackoucie w Polsce, który ma szczególnie mocno nas dotknąć w okresie jesienno-zimowym, a w niektórych mieszkaniach będą problemy z ogrzewaniem. A więc te problemy, które miały być podczas zimy 2022/23 przeniosą się prawdopodobnie na zimę 2023/2024 oraz na kolejne lata. Każdy kolejny rok od 2022/23 będzie coraz trudniejszy i podnosił nam poprzeczkę związaną z różnymi trudnościami, także brakami towarów w sklepach jak i dostawami prądy. Interesująca jest także sprawa wyborów. Był jasny przekaz, że wybory w 2023 wygra w Polsce obecnie rządząca Prawa i Sprawiedliwość, a nieoficjalnie w rządzeniu rządem mniejszościowym będzie pomagać mu Konfederacja.

Zapraszam na mój kanał na YT, gdzie spisałem przepowiednie - https://www.youtube.com/watch?v=NlKDWUgkhXA

 

www.youtube.com/watch?v=Bf4mtCYyyVM

Osowa22
O mnie Osowa22

https://adriandudkiewicz.blogspot.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości