Osowa22 Osowa22
369
BLOG

Wizja o przymusowym dokwaterowaniu emigrantów

Osowa22 Osowa22 Teorie spiskowe Obserwuj temat Obserwuj notkę 6
Na swoim kanale na Youtubie staram się dzielić swoimi sennymi wizjami. Ostatnia dotyczyła przymusowej relokacji uchodźców w Polsce.

Od dawna niektórzy jasnowidzowie i wróżki, w tym również ja ostrzegamy przed potężną eskalacją wojny na Ukrainie. Ukraińcy będą starali się odbić Krym i prawdopodobnie zrobią na niego desant swoich sił specjalnych w liczbie około dwóch tysięcy. Mają też zaatakować...Białoruś, czym mają uprzedzić atak wagnerowców na swoje terytorium. Dodatkowo niektórzy jasnowidzowie wspominają o całkiem możliwym ataku nuklearnym Rosji na Ukrainę, do którego ma dojść właśnie w okolicach września i października tego roku. 

Tymczasem w swojej wizji chciałbym się odnieść do tego jak te skutki wojny odczuje nasz kraj. Według mnie do Polski znowu mogą napłynąć nowe masy uchodźców jak to było na początku marca 2022, kiedy rozpoczęła się wojna. Co ciekawe może dojść wówczas do...przymusowego dokwaterowania uchodźców do...polskich domów, gdzie mieszka na przykład jedna osoba. Po to był między innymi spis powszechny w 2019 roku. Chociaż sam absolutnie nie mam nic przeciwko Ukraińcom, wszak ich kraj został napadnięty przez azjatycką dzicz.

Inną ciekawą wizją były puste ulice z powodu braku samochodów. Przyczyną prawdopodobnie brak paliwa na stacjach z powodu eskalacji wojny na Ukrainie w okresie jesiennym.

Niżej link do moich spisanych wizji na kanale YT (nie znam innego sposobu na reklamę, więc staram się tak to promować) - https://www.youtube.com/watch?v=eG-6EmCj0-E&t=1s

https://www.youtube.com/channel/UCC15epGfRMYokRIY-dXwExw

Osowa22
O mnie Osowa22

https://adriandudkiewicz.blogspot.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości