Osowa22 Osowa22
222
BLOG

Czy Rosja może zaatakować Europę do 2030?

Osowa22 Osowa22 Teorie spiskowe Obserwuj temat Obserwuj notkę 9
Ostatnio niemiecki wywiad opublikował dane, które mówią wprost, że Rosja będzie gotowa do ataku na Europę w ciągu kilku lat.

Sprawa w ostatnich dniach zrobiła się dosyć głośna. Niemieccy wojskowi oświadczyli, że Rosja będzie gotowa do starcia z NATO w przeciągu 5-8 najbliższych lat. Minister obrony Niemiec Boris Pistorius powiedział w piątek dziennikowi "Tagesspiegel", że Rosja może pewnego dnia zaatakować kraj NATO. Jego zdaniem obecnie taki atak nie jest prawdopodobny, natomiast będzie możliwy za pięć-osiem lat. Teraz może dochodzić do najwyżej ataków hybrydowych na granice państw bałtyckich.

Ostatnio napisałem tekst o tytule "Trzecia wojna światowa może potrwać kilkanaście godzin". Jako, że w przewidywaniach przyszłości najlepiej odnieść się do jasnowidzenia, to właśnie tam zamieściłem słowa Marka Wróblewskiego z kanału Widnokręgi odnośnie przyszłego konfliktu z Rosją. Jego zdaniem konflikt potrwa w Europie w 2028 lub 2029 roku raptem kilka, kilkanaście godzin. Co ciekawe Polska nie będzie celem Rosji samym w sobie. Przez nasz kraj, w porozumieniu z naszym wojskiem, przejedzie potężna brygada pancerna wojsk rosyjskich, a przez to na nasze terytorium nie spadnie ani jedna bomba. Na zachód Europy pogna również przez Morze Bałtyckie spora liczba statków oraz innych sił morskich.

Największa bitwa ma się jednak rozegrać nie w Polsce, ale za naszą zachodnią granicą w Niemczech i we Francji. Siły rosyjskie mają zostać rozgromione przez wysłanie jakiejś nowej broni z gazem, ale nie będą nam znane to współczesne drony, tylko coś zupełnie nowego. To spowoduje, że armia rosyjska całkowicie się rozpadnie, a jej rozbite siły mogą cofać się przez Polskę, gdzie lokalnie może dojść do potyczek z naszym wojskiem. Będą też tutaj niestety ofiary cywilne, bo bitwy rozegrają się też w niektórych miastach Polski.

Jak widać chyba rzeczywiście Niemcy mają bardzo dobry wywiad, bo do takiej wojny ma dojść najpóźniej w okolicach 2029 roku. Do tego czasu musi się jednak jeszcze sporo wydarzyć. Na przykład obalenie władzy Putina w Rosji, a jego miejsce może zająć jakaś bezwzględna kobieta, która właśnie może za jakiś czas rozpętać wojnę z zachodem. W Polsce również może dojść jeszcze do szeregu różnych zdarzeń jak wypłynięcie po obaleniu Putina ciekawych dokumentów odnośnie między innymi finansowania różnych opcji politycznych w Polsce i Europie przez Kreml. Możemy się dowiedzieć na przykład prawdy o katastrofie Smoleńskiej i śmierci Andrzeja Leppera.

Także raczej do tego wydarzenia mamy jeszcze trochę czasu i warto się przygotować, aby lepiej wówczas nie przebywać w Europie Zachodniej i Ameryce Północnej. Konflikt wydaje się wobec powyższego nie do uniknięcia, ale do jego rozpoczęcia musi się jeszcze sporo rzeczy wydarzyć, również w naszym kraju, kiedy zostaniemy praktycznie bez rządu, a z komisją narzuconą przez USA i NATO. Do tego jednak jeszcze mamy co najmniej około dwa lata.

Zapraszam na mój film odnośnie cen paliw - https://www.youtube.com/watch?v=N4V7Qs6Y57w&t=34s

Osowa22
O mnie Osowa22

https://adriandudkiewicz.blogspot.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości