Osowa22 Osowa22
290
BLOG

Ludzkość po 2042 czeka ewakuacja na inną planetę

Osowa22 Osowa22 Rozmaitości Obserwuj notkę 8
Wygląda na to, że problemy ludzkości szybko się nie skończą i za jakiś czas będziemy musieli się przenieść na inną planetę.

Pewnie niektórzy z Was znają channelingi Kasjopejan. Ta obca rasa znajdująca się na znacznie wyższym poziomie rozwoju jakiś czas temu kontaktowała się często z różnymi ludźmi w celu przekazywania informacji odnośnie naszej przyszłości. Kasjopejanie przekazali wiele ciekawostek i faktów, które do tej pory były nieznane ludzkości, jak chociażby tajemnica powstania życia na naszej planecie, początków narodzin Jezusa czy innych historycznych zdarzeń. Podali też w swoich przekazach informacje odnośnie tego również, co czeka nas w kontekście dalszej przyszłości.

Według Kasjopejan mamy siedem poziomów gęstości. I tak pierwsza gęstość to kamienie i rośliny, druga to zwierzęta. Istoty II poziomu to np.psy, koty, konie, delfiny. Ludzie reprezentują trzeci poziom gęstości, który uwidacznia się w postaci filozofii Służenia Innym lub Sobie. Na tym poziomie regeneracja organizmu następuje przez sen i jedzenie. Na czwartym poziomie jest nadal fizyczność i ciało genetyczne, ale te istoty są o wiele bardziej zaawansowane duchowo. Posiadają moc telepatii i teleportacji oraz odmłodzenia ciała. Żywią się głównie światłem słonecznym. Na IV poziom można zostać przeniesionym przez tzw. falę po zakończeniu trwającego około 390.000 lat cyklu egzystencji.

Dalej są wyższe poziomy aż do siódmego. Tam jednak od V są już jednak zbiorowe istoty duchowe  jako czysta energia. Część cywilizacji ma tutaj podobne połączone umysły jak w filmach SF. Są to na przykład cywilizacje Kasjopeanan, Plejadianan i Ra. Do tego jednak potrzeba tysięcy lat rozwoju duchowego, żeby wejść na tak wysoką ścieżkę. IV poziom zajmują też negatywnie spolaryzowani obcy jak Reptalianie i znani nam Szaracy. Ostatni siódmy poziom zajmuje coś, co nazywamy Bogiem.

I właśnie teraz obecnie od 21 grudnia 2012 ludzkość jest pomiędzy III i IV gęstością. Coraz głębiej wchodzimy w IV gęstość, co objawia się między innymi przyspieszeniem czasu, gdyż czas jest iluzją i występuje tylko w III gęstości. Przyspieszenie czasu powoduje nadejście wspomnianej fali IV gęstości, która pojawia się co 390.000 lat na Ziemi. Co prawda według niektórych przekazań channelingowych miała ona nadejść właśnie koło 2012 roku. Jak widać chyba nieco się opóźni, a dokładnie napiszę o tym niżej.

Jak jasnowidz pisałem już tutaj o wielu różnych dziwnych rzeczach, które wydarzą się w najbliższym czasie. Kasjopejanie jednak mówili w jednych przekazach, że ludzkość będzie musiała ewakuować się z powodu nadejścia fali na inną planetę. Kiedy to może nastąpić? Prawdopodobnie w latach 2042-2045. Wówczas było u mnie to widocznie, że ludzkość przechodzi do statków kosmicznych i udaje się praktycznie na drugi koniec Wszechświata, na nową planetę, znacznie bardziej dostosowaną do naszego, ówczesnego rozwoju duchowego.

Obecna Ziemia prawdopodobnie zostanie całkowicie zniszczona przez falę, a konkretnie fala to zbiór różnych meteorytów mniejszych i większych, znanych także jako na przykład pojawiająca się co jakiś czas w przepowiedniach planeta Nibiru.

Tutaj właśnie na YT mówię w jednej wizji o tym zdarzeniu - https://www.youtube.com/watch?v=XRCSpBlV8tM&t=4s

Osowa22
O mnie Osowa22

https://adriandudkiewicz.blogspot.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości