Osowa22 Osowa22
201
BLOG

Pałac Kultury ostatecznie zniknie

Osowa22 Osowa22 Teorie spiskowe Obserwuj temat Obserwuj notkę 5
Jak zwykle bardzo ciekawą audycję zrobił jasnowidz Marek Wróblewski odnośnie przyszłych zdarzeń w Polsce i na świecie.

Marek Wróblewski z kanału Widnokręgi jak zwykle podzielił się ze swoimi widzami ciekawymi wizjami na temat przyszłości Polski i świata. Jego zdaniem w Warszawie za jakiś czas zniknie...Pałac Kultury. I nie będzie to za sprawą działalności człowieka, a żywiołów. Właśnie one mogą w najbliższych latach poważnie dać się nam we znaki do tego stopnia, że naruszą nawet konstrukcję Pałacu Kultury, który właśnie może przestać istnieć. Również i w Polsce aktywność żywiołów może nam się dać mocno we znaki i to nawet głębiej niż myślimy.

Wspominaliśmy już często o dwóch falach tsunami, które mają nawiedzić świat. Również i w Polsce niestety doświadczymy jednej z fali, która ma się wedrzeć dosyć głęboko. Gdzie uderzy w Polsce? Pomorze Zachodnie wraz ze Świnoujściem ucierpi najbardziej. Także Pomorskie, część Wielkopolski, część Kujawsko-Pomorskiego, Warmińsko-Mazurskiego. Woda wedrze nawet się do województwa łódzkiego i mazowieckiego. Na szczęście nie będzie to duża fala, bowiem po jakimś czasie woda się cofnie i nastąpi wówczas wielkie sprzątanie. Każdy następny rok podniesie nam poprzeczkę trudów i trudnych wyborów, a zwłaszcza stanie się to już od 2024/2025.  

Również i w Europie zajdą poważne zmiany. Zmieni się linia brzegowa nawet naszego kontynentu, a zwłaszcza ucierpią państwa znajdujące się zwłaszcza w okolicy morza Śródziemnego. Mocno może ucierpieć między innymi południe Hiszpanii, część Włoch, Grecji, Turcji oraz Francji. Niemcy mają ucierpieć w późniejszym czasie, gdzieś na przełomie 2025/2026 roku. Aktywność żywiołów ma sprawić, że nasze codziennie funkcjonowanie ma stać się dosyć trudne, ale wówczas będziemy już funkcjonowali w zupełnie innych realiach, także finansowych, zwłaszcza w kontekście nadchodzącego wielkiego resetu finansowego.

Jasnowidz odniósł się też do aktualnej sytuacji na Bliskim Wschodzie. Jego zdaniem konflikt rozgorzeje na dobre, ale jeszcze nie teraz jak straszą niektóre media, a za kilka miesięcy. Bardzo dużą rolę ma odegrać Turcja, która stanie się takim koniem trojańskim w NATO i na Bliskim Wschodzie. Także obecna cisza w sprawie konfliktu Izrael - Iran dowodzi, że strona zachodnia rozważa różne scenariusze konfliktu z tym państwem. Chociaż jest to planowana wojna, to jednak ona wymknie się spod kontroli i rozleje na cały świat, również i ten zachodni w postaci aktów terrorystycznych.

Zagrożenia są również związane z tak zwanym wielkim resetem finansów. Obecnie niektórzy zastanawiają w co włożyć pieniądze. Takie rozważania nie mają sensu, gdyż praktycznie wszystko straci na wartości. Jednak niektóre rzeczy po jakimś czasie ją odzyskają z..nawiązką, jak na przykład nieruchomości, jeśli będzie się miało na nie odpowiednie dokumenty w postaci papierowej, bo i to też z powodu "awarii systemów" zniknie z rejestrów, a te osoby w zasadzie wiele wygrają na tym, a nawet zapewnią tym samym sobie swoją przyszłość.

Tutaj macie link do audycji - https://www.youtube.com/watch?v=PdN8XAfdHqc

Osowa22
O mnie Osowa22

https://adriandudkiewicz.blogspot.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości