4 obserwujących
271 notek
64k odsłony
  236   0

PiS - scy miłośnicy Konstytucji

Partyjni towarzysze z PiS, z Andrzejem Duda na czele, wypisują głupawe komentarze, że opozycja, która protestowała przeciwko łamaniu Konstytucji, powinna bronić wczorajszego wyroku Trybunału Julii Przyłębskiej ogłoszonego przez obrońcę pedofila Stanisława Piotrowicza.

Problem w tym, że towarzystwo ogłaszające wczorajszy wyrok było nielegalne, bo jeden członek składu był wybrany na stanowisko nielegalnie, więc cały wyrok jest do ....

Ale jest zabawniejsza sprawa. Wedle Konstytucji władze wykonawczą w Polsce wykonują Rada Ministrów i Prezydent RP. W PRL -u była to Rada Ministrów i Przewodniczący Rady Państwa. Tyle że w PRL-u rządził Towarzysz I Sekretarz KC PZPR, a obecnie Towarzysz I Sekretarz KC PiS. Człowiek ten, niezgodnie z Konstytucją wydaje polecenia Premierowi, Prezydentowi i innym niepodległym mu organom, np Radzie Mediów Narodowych. Odbywa również wielokrotne tajne spotkania z panią Przyłębską, która wyznacza składy do wyroków takich jak ten wczorajszy.

Więc nie pitolcie szanowni PiSowscy towarzysze o obronie Konstytucji, bo depczecie ją od 2015 roku, wszyscy bez wyjątku.


Lubię to! Skomentuj24 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale