4 obserwujących
316 notek
75k odsłon
  117   0

Recydywa Mariusza Kamińskiego

Mariusz Kamiński został skazany za przekroczenie uprawnień, w czasie gdy był szefem CBA. Od więzienia uchronił go partyjny koleś, który go ułaskawił i gdyby na tym się skończyło, dawno byśmy o tym zapomnieli, a sam "Mario" z więzienia by już wyszedł.


Rządzący Polską, z tylnego siedzenie, Jarosław Kaczyński pokazał jednak Polakom środkowy palec i rozkazał powołać skazańca na ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, czyli wyżej niż na szefa CBA, bo emerytowany zbawca Polski potrzebuje ludzi ślepo posłusznych, którzy dla niego będą łamać prawo.

Dlatego mnie osobiście nie dziwi afera z Pegasusem, bo to jest dokładnie to samo przestępstwo, za które Mariusz Kamiński już raz usłyszał wyrok.

Najbardziej bawią mnie obrońcy PiS, którzy najpierw powielali idiotyzmy o konsoli do gier, aż wyszedł Prezes Polski i napluł im w twarz, potwierdzając posiadanie Pegasusa przez polskie służby.

A obrońcom, skazanego przestępcy, Kamińskiego przypominam, że opinię prawną o złamaniu przez niego prawa, napisała Krystyna Pawłowicz. Która teraz oczywiście, ten "błąd" od kilku lat "odpokutowuje", służąc Partii ze wszystkich sił.


Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale