Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
69 obserwujących
1465 notek
1266k odsłon
79 odsłon

Świadectwo

Wykop Skomentuj

CZĘSTOCHOWA

Roman Kluska - poruszające świadectwo

Przedsiębiorca zniszczony przez system opowiada o swoim doświadczeniu Boga. Roman Kluska to przedsiębiorca sukcesu oraz trudnych przeżyć.

29 paź 2019

Nagranie pochodzi z I Pielgrzymki Przedsiębiorców na Jasną Górę, która odbyła się 6 X 2019.

Współorganizatorem pielgrzymki było Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT


Biznes potrzebuje wartości!

O wartościach w biznesie opowiadali znani przedsiębiorcy, którzy przyjechali do Sejmu RP 17 kwietnia 2015 roku na zaproszenie Pani Poseł Joanny Fabisiak, Jacka Weigla (Fundacji "Edukacja z Wartościami") i dr. Piotra Gąsiorowskiego (Instytut Przywództwa).

Konferencję zaingurował swoim wystąpieniem Pan prof. Jerzy Buzek. Ostatnią prelekcję Roman Kluska, który po podzieleniu się z nami świadectwem swojego życia, otrzymał owacje na stojąco!

Mówcami konferencji byli: Krzysztof Jędrzejewski (Kopex S.A.), Zbigniew Jakubas (Grupa Kapitałowa Multico), Alan Melkumian (Mlekoma), Piotr Michalak (Strategie-Rozwoju) oraz prof. Andrzej Jacek Blikle (Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych). Konferencję prowadził Michał Nikodem, dziennikarz TVN, przyjaciel Fundacji „Edukacja z Wartościami”.

Patronami medialnymi był dziennik „Rzeczpospolita” i miesięcznik „Uważam Rze”.

W konferencji wzięło udział prawie 200 biznesmentów, dyrektorów zarządzających z całej Polski. Zobacz fotorelację: http://ezw.edu.pl/konferencje

https://www.youtube.com/watch?v=-0DcupC65K0

Prawdę mówiąc - Roman Kluska: od milionów do hodowli owiec

27 maj 2012

Kilkanaście lat temu był jednym z najbogatszych Polaków, właścicielem ogromnej firmy komputerowej. Odszedł od biznesu, kiedy zaczął walczyć z biurokracją i korupcję. Wtedy zaczęły się jego problemy. Zatrzymano go jako jednego z najbardziej niebezpiecznego przestępcę. Padł ofiarą nadgorliwości urzędników. Dziś Roman Kluska jest hodowcą owiec. 


Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale