Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
70 obserwujących
1484 notki
1279k odsłon
251 odsłon

"Psia wa-H-ta" w Sejmie RP

Wykop Skomentuj2

Cichaczem pod ukryciem nocy procedowana jest w Sejmie RP Ustawa o środowisku niewidzialnego dla oka ludzkiego promieniowania publicznych mikrofalówek czyli sieci komórkowych 5G.

Po co na co i dlaczego?

https://psy-pies.com/artykul/psia-wachta-psow,552.html

image

Psia wachta jest określeniem zwyczajowym wykorzystywanym w żeglarstwie. Początkowo odnosiło się do czasu popołudniowej i wieczornej wachty, jednakże wraz z upływem lat zaczęło być wykorzystywane również do określenia czasu nocnego czuwania, które odbywało się pomiędzy północą a czwartą raną.

Nie trudno się domyślić, że te cztery godziny nocne były dla marynarzy szalenie trudne do przeżycia. Niemalże przez cały czas zmagali się z silną potrzebą snu, a każde zaśnięcie na służbie było surowo karane przez kapitana. Psia wachta odbywała się zazwyczaj w systemie jednoosobowym, co stanowiło dla marynarzy dodatkowe utrudnienie i zmuszało do niemalże nadludzkiego, tytanicznego wysiłku. Wielu spośród nich nie dawało sobie rady i opuszczało służbę. Jedynie osoby silne, wytrwałe i odpowiedzialne były w stanie wytrwać na posterunku i chronić swoich kolegów przed zakusami wrogich statków korsarskich.

Nie bez kozery określenie „psia wachta” jest bardzo często asocjowane z powinnościami i drogą życiową większości psów. Psy obronne przez niemalże całe życie pilnują swoich domostw i chronią właścicieli przed obcymi. Niezależnie od pogody, trudnych warunków atmosferycznych i zmęczenia stoją na swojej warcie. Wachta stanowi o życiu czworonoga i determinuje jego dalsze poczynania. Psy koncentrują się na wykonywanej pracy i kompletnie się w niej zapamiętują. Z tego powodu wiele osób uważa, że psy nie żyją same dla siebie - ich życie jest podporządkowane człowiekowi i pracy dla niego. Egzystencja psa obronnego jest bardzo trudna i wyczerpująca; musi bowiem całkowicie oddać się właścicielowi i służbie dla niego.

Czy życie naszych posłów i poslanek jest służba dla nas dla drugiego Człowieka?

https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/190929812-Szwajcaria-Tysiace-ludzi-przeciwko-5G-Boja-sie-o-zdrowie.html

https://www.euractiv.pl/section/gospodarka/news/szwajcaria-wstrzymuje-wdrazanie-sieci-5g/

Szwajcaria wstrzymuje wdrażanie sieci 5G. Powodem zawieszenia prac są plany przeprowadzenia nowych badań dotyczących potencjalnej szkodliwości fal emitowanych przez nadajniki piątej generacji. UE uznaje sieć 5G za nieszkodliwą, ale Szwajcarzy postanowili przeprowadzić dodatkowe testy.

image

Prawo telekomunikacyjne w Szwajcarii jest sharmonizowane z prawem unijnym, ale władze w Bernie wynegocjowały sobie możliwość odchodzenia od tej reguły w szczególnie uzasadnionych przypadakch, a za taki uznano właśnie budowę infrastruktury dla sieci 5G.

Szwajcarscy operatorzy wstrzymują wdrażanie 5G

Szwajcaria jest w Europie liderem pod względem zaawansowania prac nad siecią telekomunikacyjną piątej generacji. W całym kraju stoi obecnie już ok. 2 tys. nowych nadajników. Ale, jak ujawnił dziennik „Financial Times”, teraz prace nad rozwojem sieci 5G zostały wstrzymane.

Powodem jest stanowisko Federalnego Biura ds. Środowiska (BAFU), które poprosiło o więcej czasu na zbadanie potencjalnego wpływu nadajników sieci 5G na ludzi oraz środowisko naturalne. Szwajcarscy operatorzy telekomunikacyjni otrzymali od BAFU specjalny list w tej sprawie z prośbą o wstrzymanie prac.

Sieć 5G będzie działać na nieco innej zasadzie niż obecnie obowiązujący standard 4G (LTE). Emitowane przez nowe nadajniki dawki promieniowania niejonizującego będą bardziej skoncentrowane, ale nadawne mają być w zdecydowanie krótszych okresach. BAFU chce jednak dokładniej zbadać tę zależność między bardziej skoncentrowanym choć krótszym działaniem. Biuro nie zakłada, że badania wykażą jakąś szkodliwość, ale informuje, że chce wykluczyć wszelkie potencjalne zagrożenia.

Najważniejszy szwajcarski operator telekomunikacyjny Swisscom poinformował już, że zastosuje się do prośby BAFU. Nie zostaną co prawda przerwane prace budowlane, ale wszelkie działające obecnie testowo nadajniki zostaną wyłączone i nie będą prowadzone żadne prace wdrożeniowe z wyłączeniem budowy samych masztów.

Ano w imię postępu i cywilizacji zatruwa się środowisko życia organizmow żywych - NIE TYLKO CZLOWIEKA  aby transmitować dane do BIG KLASTRA>

Wielki Brat potrzebuje tych informacji aby sterować życiem.

David Petraeus ten od walki z terroryzmem ale i od bazy danych z GRUPY BILDERBERGA. Ci którzy od wielu lat projektują ŻYCIE NA ZIEMI!

https://www.youtube.com/watch?v=h8bMG-XcaU4&feature=youtu.be

4 NAD RANEM MOŻE SEN PRZYJDZIE?

https://themediaexpress.com/2020/01/06/general-petraeus-about-the-killing-of-soleimani-it-is-more-significant-than-the-killing-of-osama-bin-laden/

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości