Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
74 obserwujących
1617 notek
1359k odsłon
  245   0

Przebudowa świata, narzędzia biotechnologiczne

Miałem okazję słuchać o tej wizji „silosów” już w roku 2018 z ust przedstawiciela tego „młodego pokolenia”, który ramię w ramię z najwyższej rangi urzędnikami państwowymi przewodzi od roku budowie takiej właśnie „współpracy publiczno-prywatnej”. Dlatego ja również nie widzę ratunku przed nami innego, aniżeli w formie resetu, ale zupełnie odmiennego rodzaju.

Jesteśmy świadkami rewolucji, która redukuje świat ludzi starszych, mających nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim doświadczenie, do poziomu dzieci w piaskownicy, do której wrzucane są nowe, elektroniczne zabawki. Rzeczowe pojmowanie świata wokół nas, oparte na Dekalogu, odpowiedzialności wobec innych i doświadczeniu poprzednich pokoleń zastępowane jest eksperymentatorstwem, a bezpieczeństwo i dobro, w każdym przejawie naszego życia przestaje mieć znaczenie, gdyż liczy się tylko szybki zysk i doczesność.

Klaus Schwab, urodził się w 1938 roku, w niemieckim Ravensburg. Ktoś stwierdził, że z jego działalności i sposobu przedstawiania swych „mądrości” bije pruska buta, w której pobrzmiewają styl i ambicje Fryderyka Wielkiego. I coś chyba jest na rzeczy w tej ocenie, skoro jedynymi narzędziami, które proponuje w swym „wielkim resecie” są szczepienia, zamykanie gospodarek poszczególnych państw, totalna inflacja, kolejne podatki, transhumanizm4.

Ten ostatni ma swoją świątynię w Instytucie Max’a Planck’a5, w którym głowią się nad szczepieniem nas bez użycia igieł, za pomocą neurotechnologii, podniecającej zarówno Gates’a, jak i Elona Musk’a6. Z Instytutem kooperuje Instytut Neuronauki im. Ernst’a Strungmann’a, nieżyjącego już byłego producenta leków generycznych7, którego synowie, po rozwinięciu rodzinnej firmy Hexal i sprzedaniu jej w 2005 roku firmie Novartis, założyli Fundację finansującą ten ośrodek.

Nie zaprzątałbym tymi detalami niczyjej uwagi, gdyby nie fakt, że inwestorami którzy posiadają największy udział (około 47%) w BioNTech, są Andreas Strüngmann i jego brat bliźniak Thomas (łączna wartość netto około 10 miliardów dolarów). Andreas i Thomas Strüngmann są uważani za „czołowych niemieckich przedsiębiorców” i, jak sami twierdzą, „pandemia COVID może być ‘najważniejszym kamieniem milowym w ich karierze inwestycyjnej’” (!).

Wiele osób może zaskoczyć to, że twórcami BioNtech jest … muzułmańskie małżeństwo. Prezesem jest doktor Ugur Sahin, a szefem medycznym doktor Ozlem Tureci, która sama o sobie mówi per prusaczko-turczynka. Może ją więc łączyć więź doktrynalna z doktorem Schwabem. Małżeństwo biznesowe, to dzieci tureckich imigrantów, którzy do Niemiec dotarli w latach 60. XX wieku. Islam Channel na portalu YouTube prezentuje tę parę w krótkim klipie. W odróżnieniu od naszych stacji TV, na tym popularnym kanale odnaleźć można kilka filmów na ich temat, w tym wywiady dla CNN, czy tak u nas podziwianej przez producentów telewizyjnych BBC. Warto posłuchać, bo Ugur Sahin wprost w nich mówi, że ich szczepionkę trzeba będzie przyjąć dwukrotnie, w odstępie kilku tygodni, a jej oddziaływanie ma trwać … rok. Będzie więc to never ending story.

Wielka szkoda, że polscy naukowcy i lekarze, poza kilkoma odważnymi, zostali sprowadzeni do poziomu podwórkowego trzepaka, i tak kurczowo się go trzymają.

Obawiam się, że Angelo Solmi, w książce o 16 najgłośniejszych katastrofach morskich, wydanej już w roku 1980, a zatytułowanej „Tragiczne wody”, wskazując przyczyny tych tragedii, mimowolnie podsumował to, czego świadkami jesteśmy dzisiaj:

„Nastąpił triumf niekompetencji. Beznadziejni ignoranci objęli stery, podejrzani osobnicy stali się doradcami głupawych szefów, ministrowie dawali nonsensowne instrukcje, a dyletanci trzymali się ich a la lettre.”

1 https://investors.biontech.de/investors-media/

2 https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/hr/IP_19_6796

3 https://markets.businessinsider.com/news/stocks/pfizer-ceo-sold-stock-day-covid-19-vaccine-results-unveiled-2020-11-1029790705

4 https://pl.wikipedia.org/wiki/Transhumanizm

5 https://pl.wikipedia.org/wiki/Instytut_Molekularnej_Biologii_Komórki_i_Genetyki_im._Maxa_Plancka

6 https://www.speedtest.pl/wiadomosci/esej/ciemna-strona-neuralink-problem-o-ktorym-sie-nie-mowi/

7 https://pl.wikipedia.org/wiki/Lek_generyczny

Zmieniony ( 21.11.2020. )

ŚWIAT NALEŻY DO NICH LUDZI MŁODYCH I NIECH TAK ZOSTANIE

Tylko niech się troszczy Dziewczyna o perlowych włosach o swoich Rodzicow Matki i Ojca.

Tak jak moja Przyjaciólka o 87 letnią Marylkę rocznik 1933 chorą od wielu lat na Alzheimera.

W dobie koronowirusa dawno w DPS pożegnala by świat bez pożegnania. Sanepid by o to zadbał aby zachować warunki obrony przez zarazą COVID-19 stworzoną ręką i glową "czlowieka".

Czy myślał wtedy o tym co czyni?

OMEGA 50 LIVE BUDAPEST 2012.okt.6./ I.rész

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale