Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
76 obserwujących
1822 notki
1458k odsłon
  321   1

Gwiazdy plandemii

Żyjemy w ciekawych czasach.

kIEDY TEN KOSZMAR POD WODZĄ BANKSTERÓW SIĘ SKOŃCZY NA ŚWIECIE.

https://naszapolska.pl/2022/02/09/premier-konsekwencje-covid-19-dotycza-nie-tylko-medycyny-stad-poszerzenie-kompetencyjne-rady-ds-covid-19/?utm_source=newsletter&utm_medium=push&utm_campaign=notifications

Premier: konsekwencje COVID-19 dotyczą nie tylko medycyny, stąd poszerzenie kompetencyjne Rady ds. COVID-19

Konsekwencje COVID-19 zostaną z nami na dłużej, dotyczą one nie tylko medycyny, służby zdrowia, ale też edukacji, gospodarki czy spraw społecznych. Stąd poszerzenie kompetencyjne Rady ds. COVID-19 – powiedział w środę premier Mateusz Morawiecki przed pierwszym posiedzeniem tego organu.


Morawiecki podkreślił, że „konsekwencje COVID-19, konsekwencje tej epidemii nie tylko zostaną z nami na rok 2022”. „Ale jestem przekonany, że konsekwencje zostaną na dłużej i te konsekwencje mają charakter w dużym stopniu związany z medycyną, ze służbą zdrowia, ale przecież dalece nie tylko. One mają ogromny wpływ na edukację, na funkcjonowanie gospodarki, na sprawy społeczne, na psychikę dzieci, młodzieży i dorosłych” – zwracał uwagę premier.

Mówił, że to są tematy, które będą miały charakter priorytetowy. „I stąd też poszerzenie kompetencyjne całej Rady ds. COVID-19 na sugestię pana przewodniczącego prof. Andrzej Horbana, ministra Adam Niedzielskiego, ministra Waldemara Kraski” – mówił Morawiecki.

Podkreślił, że sytuacja jest wyjątkowa. „Jesteśmy poddawani różnego rodzaju presjom społecznym, publicznym tych, którzy z jednej lub z drugiej strony mają taki a nie inny pogląd na to, czy należy akurat właśnie luzować różnego rodzaju rygory, obostrzenia, czy należy może postępować inaczej” – zaznaczył premier.

Mówił, że rzeczywiście w „pewnym konflikcie stoją ze sobą z jednej strony racje medyczne, racje służby zdrowia, które mają wspólny mianownik pod nazwą prawda (…) i po drugiej stronie z kolei oczekiwania, które mają wspólny mianownik o charakterze, czy pod nazwą wolność”.


Wyjaśnił, że w tym drugim aspekcie „ludzie uważają, że mogą po prostu robić to, co uważają za właściwe”.

...

W Polsce mamy też "COVIDOWE Gwiazdy". Mimo jawnego oszustwa, zdemolowania służby zdrowia finansowanej w większości za nasze ciężko zapracowane pieniądze ich gwiazdy odbite od światła księżyca pojawiają się nie tylko nocą na firmamencie. Miliardy przelewów za wyszczepienie wszystkiego co się tylko da.

Ile to ludzi wpadło w głęboką depresję z ich powodu?
Ile dzieci skutecznie odebrało sobie życie.
To jakiś HORROR!!!

Otrzymałem e-maila z prośbą o protest.

image

Paweł Woliński, CitizenGO 
wt., 8 lut, 
do mnie
Sz.P. Rajmund ... ,


według specjalistów od prób samobójczych dzieci i młodzieży na każdy przypadek śmierci samobójczej rejestrowany przez Policję przypada 100 do 200 prób nierejestrowanych.


Według takiej ekspertyzy mieliśmy w Polsce w roku 2021 od 15.000 do 20.000 prób samobójczych wśród dzieci. Oznacza to wzrost w stosunku do roku 2020 o ponad 70%.


Jednocześnie na podstawie badań wiemy, że każda próba samobójcza i samobójstwo wpływa negatywnie na 20 osób z najbliższego otoczenia (rówieśników z klasy, dzieci z sąsiedztwa i najbliższego otoczenia).


To z kolei oznacza, że ze zjawiskiem samobójstwa w najbliższym otoczeniu mogło zetknąć się w zeszłym roku nawet 400.000 dzieci.


Ta liczba jest zatrważająca i jedną z jej przyczyn było (i nadal niestety jest) zamykanie szkół z powodu wirusa COVID.


Negatywny wpływ nauki zdalnej na psychikę dzieci jest już wystarczająco przebadany. Jednocześnie jest też dużo danych naukowych na całym świecie pokazujących, że zamykanie szkół nie niesie ze sobą ograniczenia transmisji wirusa.


Od kilku dni liczba zakażonych spada. Minister Czarnek zapowiada decyzję o ewentualnym skrócenie nauki zdalnej. Prosimy o podpis pod naszą petycją do Ministra, by całkowite otwarcie szkół miało miejsce natychmiast!


Każdy dzień nauki zdalnej to kolejne, trudne do oszacowania koszty społeczne, które ponosimy nie tylko dziś, ale które będą nas obciążać jeszcze przez długie lata.

Bardzo dziękuję za Państwa zaangażowanie


Paweł Woliński z całym zespołem CitizenGO


P.S. Jeśli już podpisali Państwo petycję, proszę podzielić się nią z przyjaciółmi.


Poniżej wiadomość, którą wysłałem Państwu wcześniej:


W Polsce w 2021 roku z powodu COVID zmarło dziewięcioro dzieci, a liczba prób samobójczych wzrosła o blisko 700.


Zamykanie szkół i nauczanie na odległość nie zmniejsza transmisji wirusa


Prosimy o dodanie swojego podpisu pod petycją do Ministra Czarnka o natychmiastowe przywrócenie nauki stacjonarnej.

PROSZĘ PODPISAĆ PETYCJĘ


Sz.P. Rajmund ... ,


wiemy coraz więcej na temat wirusa SARS-COV2, sposobów jego rozprzestrzeniania się i skutków zdrowotnych dla dzieci.
Kolejne badania na całym świecie pokazują, że wirus, albo nie powoduje skutków chorobowych, albo są one wyjątkowo łagodne dla dzieci w wieku szkolnym. (1)


Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale