Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
69 obserwujących
1468 notek
1268k odsłon
163 odsłony

Co winniśmy Błogosławionemu Męczennikowi ks. Jerzemu Popiełuszko ?

Wykop Skomentuj2

Winniśmy ujawnienie Prawdy o Jego Śmierci i Jego Życiu.

image

W jakim otoczeniu przebywał i komu zaufał a kto Go zdradził.

Zdrajcy winni być napiętnowani.

Dla wspólnego dobra.

Tak zawsze dzieje się w Społecznościach plemiennych.

A dla dobra Narodu ? Wolno ukrywać Prawdę ???

Czy Polacy dojrzeli do Prawdy, także tej o swoich autorytetach, fałszywych autorytetach, agentach i zdrajcach!

Pojawia się w przestrzeni publicznej nie udokumentowane oskarżenie o pedofilię obalając Jego pomnik i MIT o księdzu Henryku Jankowskim-a jaka jest Prawda ?!. Czy nie został rzucony bestiom w ludzkiej skórze na pożarcie aby innych także Hierarchów w Kościele Rzymsko-Katolickim nie ruszać.

Niewzruszone autorytety m.inn. Twórców "Okrągłego Stołu" 1987-1989

Historia XX w.

To zwiad lotnictwa amerykańskiego i RAF nad Auschwitz-Birkenau. Jest rok 1944, 26 czerwca. Ile istnień ludzkich można było ocalić precyzyjnie bombardując to miejsce zbrodni niemieckiej, a szczególnie komory gazowe i krematorium oraz infrastrukturę i drogi kolejowe ! Co najmniej 100 000 istnień ludzkich !!!

image

image

Pamiątka Rodzinna Dziadka Kazimierza, Świadka HISTORII.

image

image

image

image

image

image


image


image

Chrystus z celi śmierci - ślad Więźnia Ofiary III Rzeszy Niemieckiej. Tak ma zostać.

image

Baraki Kobiet

image

Baraki Mężczyzn

image

image

image

Krematorium i 15 pieców firmy Topf&Sohne  dhttps://www.dw.com/pl/budowali-piece-dla-auschwitz/a-14799940

o spopielania zagazowanych Cyklonem B, wymyślonym przez Noblistę z Wrocławia - jest rok 1920 Nobel z chemii za syntezę amoniaku z powietrza. Nazywał się Fritz Haber.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cyklon_B

Historia wynalezienia i produkcja

Grupa fumigacyjna z pojemnikami z cyklonem, Nowy Orlean 1939

Cyklon B został wynaleziony przez Fritza Habera, niemieckiego chemika, noblistę z 1918, który ze względu na swoje żydowskie pochodzenie musiał emigrować z Niemiec w 1933(do Szwajcarii gdzie zmarł). Twórca użycia ciekłgo chloru podczas I Wojny Światowej. Środek ten był produkowany w czasie I wojny światowej przez TASCH (Technischer Ausschuss für Schädlingsbekämpfung – Komisję Techniczną ds. Walki ze Szkodnikami) jako skuteczny środek do odwszawiania mundurów i bielizny żołnierzy powracających z frontu.

Po wojnie TASCH została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Degesch (Deutsche Gesellschaft für Schädlingsbekämpfung GmbH) z Frankfurtu nad Menem, która odegrała kluczową rolę w produkcji cyklonu B w czasie II wojny światowej. Udziały w Degesch miało początkowo wiele niemieckich przedsiębiorstw chemicznych, zostały one jednak przejęte we wczesnych latach 20. XX w. przez koncern chemiczny Degussa. Degussa opatentowała proces produkcji cyklonu B w wygodnych do użycia granulkach. W tej formie był on masowo stosowany jako insektycyd w pralniach chemicznych w latach 30. XX wieku. Aby zwiększyć kapitał spółki, Degussa zachowała dla siebie 42,5% akcji, drugie 42,5% sprzedała IG Farben, a pozostałe 15% nabył Th. Goldschmidt AG z Essen.

Spółka Degesch sama nie produkowała od tego momentu cyklonu B, lecz była tylko licencjodawcą patentu na jego produkcję i pośrednim redystrybutorem. Insektycyd ten produkowała fabryka Dessauer Werke für Zucker- und Chemische Industrie z Dessau, specjalizująca się głównie w produkcji cukru. Fabryka ta kupowała ziemię okrzemkową z IG Farben, środek zapachowy ostrzegający o niebezpieczeństwie z Schering AG, zaś cyjanowodór był otrzymywany z odpadowej melasy cukrowej pochodzącej z Dessauer Schlempe. W latach 1943–1945 cyjanowodór był dostarczany również z zakładów Kaliwerken znajdujących się w czeskim mieście Kolín. Cyklon B produkowany dla potrzeb komór gazowych w obozach koncentracyjnych, był na specjalne zlecenie SS pozbawiony środka zapachowego ostrzegającego o niebezpieczeństwie. Produkcja cyklonu B bez zapachowego środka ostrzegawczego była objęta ścisłą tajemnicą.

Po wyprodukowaniu cyklon B był formalnie sprzedawany przez Degesch Degussie. Aby obniżyć koszty dystrybucji, Degussa sprzedała prawa do znaku handlowego i sprzedaży detalicznej dwóm spółkom córkom: Heerdt und Linger GmbH (znanej jako Heli) oraz Tesch und Stabenow, Internationale Gesellschaft für Schädlingsbekämpfung m.b.H. (znanej jako Testa). Obie zostały zarejestrowane w Hamburgu. Obie spółki podzieliły między sobą rynek według kryterium terytorialnego. Heli obsługiwała klientów po zachodniej stronie rzeki Łaby, a Testa po wschodniej. W rezultacie większość niemieckich obozów koncentracyjnych zaopatrywała w cyklon B firma Testa[2]. W 1944 cena 1 kg cyklonu B wynosiła 5 reichsmarek.

Stos pustych pojemników z obozu w Auschwitz

Użycie na ludziach

Cyklon B był stosowany przez III Rzeszę do trucia więźniów w obozach zagłady (głównie w KL Majdanek i Auschwitz-Birkenau) w specjalnych komorach gazowych, w ramach tzw. Operacji Reinhardt. Ofiarami cyklonu B byli głównie Żydzi, zaś sam środek stał się jednym z symboli Holokaustu.

image

Miejsce zagłady ca 3200 Istnień Ludzkich codziennie, dzień po dniu przez 7 dni tygodnia aż do października 1944 roku.

Generał SS Von dem Bach Zalewski (Żelewski) to jego pomysł w roku 1940 wcielony w czyn. Urodzony w pruskim Lęborku, Kaszub z Zelewa k/Strzepcza. Polakożerca mieszkający z rodziną we Wrocławiu niem. Breslau.

...

ALBUM PAMIĄTKA PO DZIADKU KAZIMIERZU KTÓRY WCIELONY DO WOJSKA KIEROWAŁ JAKO SPECJALISTA OD OGRODÓW WARSZAWSKICH PORZĄDKOWANIE AUSCHWITZ-BIRKENAU. DZIADEK BLOGERKI. CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI.

ŚWIADEK POWSTANIA WARSZAWSKIEGO NA WOLI. WAŻNY ŚWIADEK PRAWDZIWEJ HISTORII.

-Żywię nadzieję, że badacze z IPN będę służyć PRAWDZIE, nawet w sytuacji zagrożenia własnej kariery a nawet życia.

image

image

image


image

Bo to były straszliwie trudne czasy jak w roku 1948.

Prawda o Oświęcimiu i zamordowanie wyrokiem NSW Rotmistrza Witolda Pileckiego, prawdziwego Świadka Oświęcimia z lat 1942-1943 i Jego brawurowej ucieczki z miejsca jakie Niemcy stworzyli ludziom gotując ICH LOS.

...

Mamy rok 2019 a prawdziwej HISTORII o męczeństwa Księdza Jerzego Popiełuszko nie znamy !


Tajemnicza zmowa milczenia - rocznica zabójstwa Bł. ks. Jerzego Popiełuszki

https://www.salon24.pl/u/gotowynawszystko/994450,nie-bedzie-wolnej-polski-bez-wyjasnienia-tej-zbrodni-rocznica-zabojstwa-ks-jerzego-popieluszki

https://wrealu24.tv/film/pilne-atak-hakerow-na-strone-sumlinskiego-kto-sie-boi-prawdy-o-jedwabnem-tylko-wrealu

Prawda nie dla maluczkich!

Dlaczego nie można ujawnić Prawdy o ŚMIERCI BŁOGOSLAWIONEGO KSIEDZA JERZEGO.

https://wrealu24.tv/film/pilne-atak-hakerow-na-strone-sumlinskiego-kto-sie-boi-prawdy-o-jedwabnem-tylko-wrealu

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura