Blog
Percepcja bez emocji
an24
an24 wnioski analizy politologia
17 obserwujących 67 notek 114008 odsłon
an24, 13 maja 2017 r.

Bundeswehra na chans de lise. Koniec eksploatacji Międzymorza.

2959 47 0 A A A

Premier Beata Szydło udała się do Pekinu z kilkudniową, bardzo ważną i przełomową wizytą dla Rzeczpospolitej, zarówno w aspekcie politycznym, gospodarczym i społecznym od zewnątrz i wewnątrz.  Do Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, na Żoliborz, do tak małego lokum, dotarli doradcy Prezydenta Donalda Trumpa. Prezes powinien być zwornikiem pomiędzy Prezydentem a PiS, a nie Naczelnikiem. Minister Obrony Narodowej Antonii Macierewicz, przed grobem Nieznanego Żołnierza w dniu 8 maja 2017 roku, tak mówi: „Polska była jedynym narodem, jedynym państwem, które nie kolaborowało ani z sowieckim, ani z niemieckim zaborcom, które nie stworzyło w czasie II wojny światowej rządu kolaboracyjnego, nie zniżyło się do tego. Odwrotnie - stworzyło wielkie państwo podziemne, stworzyło wielką Armię Krajową tu w Polsce i IV armię sojuszniczą walczącą na wszystkich frontach ówczesnej wojny”.

Jest to oczywiście prawda. Żołnierze Armii Polskiej walczyli w wojnie ideologicznej (II wojnie światowej) - wojnie wizji rozwoju cywilizacji, która miała rozstrzygnąć – jaka jest najlepsza wizja dla bytów. Która wizja ma być wzorem dla ziem.

Walczyli realizując obce doktryny polityczne i wypływające z nich INTERESY - na wszystkich frontach, NIESTETY w imię interesów: Marksa i Engelsa, Locke w wydaniu brytyjskim i republikanizmu amerykańskiego.

Kiedy ustalono porządek świata w aspekcie politycznym i gospodarczym na trzech Wielkich Konferencjach (w Teheranie – listopad/grudzień 1943; w Jałcie od 4 do 11 lutego 1945; w Poczdamie – lipiec/sierpień 1945) – dokonano także ustaleń w aspekcie społecznym - czyli ustalono wspólny przekaz historyczny II wojny światowej. Marksizm i Lock uznał w nim, że Polacy i Polska, która nie współpracował z nazizmem oraz marksizmem, a współpracował z Locke – nie zostanie uznana za bohaterów – czyli tych którzy mają istotny wkład w zwycięstwo ideologiczne Locke i marksizmu.

Zrobiono to z pełną premedytacją, uznając i przeznaczając Międzymorze do eksploatacji i dewastacji, a po 1989 roku oddano w Lessing państwu niemieckiemu (kantowi wypełnionego Lutrem na którego swego czasu nałożono rasizm, a egzemplifikacją tego był nazizm) i UE, pozwalając jeszcze Made in Germany na używanie pałki antysemityzmu, holokaustu – wobec Polski i Polaków. Ci co stworzyli machinę mordowania Żydów, nazywają tych, co stanęli w obronie Żydów (tym była obrona Polski przed agresją niemiecką 1 września 1939 roku - stanęliśmy jako Państwo Polskie w obronie Żydów). Tych co nie splamili się zbrodniczą współpracą z nazizmem i marksizmem – nazywa się nas - Polaków - antysemitami i oskarża Polskę o antysemityzm, holocaust. Tej pałki w postaci kłamliwych sformułowań typu: Polskie Obozy Śmierci czy Koncentracyjne itp. Nazywając w ten sposób nas żyjących na tych ziemiach, naszych przodków - mordercami Żydów.

Całe clue jest właśnie w tym. Komuś takiemu - antysemicie, wobec którego zastosowano tak kłamliwym przekazem, zawsze można powiedzieć - Co Wy od nas chcecie przecież mordowaliście żydów. Cieszcie się, że tylko tak się nad wami pastwimy itd. Tak ustalony przekaz, przez Locke i Marksizm z którego korzystają i dostosowują się do niego pozostałe kraje – jasno nam mówi, że potomków morderców Żydów w każdej chwili można zdewastować i eksploatować – jako morderców Żydów. Traktować przedmiotowo. W przypadku Polski jest to kłamstwo, ale dla Locke i jego strefy wpływów nie ma to znaczenia. Polska jest kluczowym krajem tego regionu, Bramą do Heartlandu.

Ten Locke, tak sprawiedliwy, praworządny i dążący do doskonałości państwa, daje przyzwolenie w przekazie światowym na uzasadnianie narracji kłamliwej – położeniem geograficznym (na ziemiach Polski). Sam Locke dążąc do realizacji swoich interesów, zarówno w wydaniu brytyjskim i amerykańskim, używa tego kłamstwa, jako narzędzia za równo do wewnątrz (uzasadnienie dla swojego społeczeństwa swoich decyzji) i zewnątrz (pałka min. do dyscyplinowania i okradania nas).

Także pouczający nas - Polaków inni utopiści: Jan Jakub Rousseau i Monteskiusz – a więc Republik – Francja, która notorycznie współpracowała z nazizmem, a której lud udzielił obecnie poparcia na swojego Prezydenta - Emanuelowi Macronowi, który twierdzi, że będzie bronił zdobyczy wieku oświecenia. W XX wieku największymi zdobyczami był: nazizm i marksizm. Wskazuje nam Prezydent elekt Francji, że będzie bronił republiki i kantyzmu.

Mimo, że Francja współpracowała z nazizmem, ten Locke czy Kantyzm nie używa wobec nich pałki antysemityzmu. Pewnie dlatego, że ten Rousseau i Monteskiusz wykazał się właściwą postawą - dużym tchórzostwem wobec tego nazizmu. Locke podjął rzuconą rękawicę i walczył rękami Rousseau i Monteskiusz w wydaniu państwa polskiego, jego zasobami militarnymi (to wychodzi jemu najlepiej - walka naszymi rękami a brakiem reakcji militarnej we wrześniu 1939 dał zgodę na mordowanie żydów - nie stanął w ich obronie). Teraz spece mieszkający za oceanem (wystarczy obejrzeć tv w stylu mówię jak jest) ponownie proponuje sojusz strategiczny: Locke w wydaniu republikanizmu amerykańskiego i w wydaniu brytyjskim z Rousseau i Monteskiusz w wydaniu III RP.

Opublikowano: 13.05.2017 09:52.
Autor: an24
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • W wyborach lokalnych ludzie głosują za pracą (obroną lub zajęciem), interesami lokalnymi...
  • Obecnie mamy 314 powiatów i 66 miast na prawach powiatów. Nie ma sensu utrzymywać ok....
  • Jest oczywistą-oczywistością iż PAD to Mąż Stanu z dużymi szansami na zostanie politykiem...

Tematy w dziale Polityka