Blog
Percepcja bez emocji
an24
an24 wnioski analizy politologia
17 obserwujących 67 notek 114008 odsłon
an24, 24 czerwca 2017 r.

Odwalić się od Polski i Premier Beaty Szydło

1965 17 0 A A A

Rzecznik Praw Obywatelskich w programie „Minęła 20” emitowanego na antenie TVP info wypowiedział szokujące słowa: „Natomiast musimy pamiętać, że wiele narodów współuczestniczyło w realizowaniu holokaustu. W tym, o czym mówię z ubolewaniem, także naród polski. Przecież ile było wyroków wydanych przez AK na osoby, które ujawniały kryjówki dla Żydów. Te wyroki śmierci nie wzięły się znikąd”.

Wpisujące się w używanie przez państwa zewnętrzne pałki antysemityzmu wobec Polski. Sformułowań kłamliwych i obraźliwych, dla nas jako Polaków oraz obrażających nasze dziedzictwo kulturowe. Pałkę bardzo ochoczo stosowaną jako narzędzia do dyscyplinowania przez instytucje tzw. cywilizacji zachodniej, które są beneficjentami porządku wyłonionego na trzech wielkich konferencjach (Teheran, Jałta, Poczdam). Stosują ją wobec naszego narodu bardzo często.

Także chętnie tej pałki używają potomkowie Kanta wypełnionego Lutrem, na którego wówczas nałożono rasizm a egzemplifikacją tego był nazizm. Czyli tych, którzy wkroczyli do Polski mordować bez opamiętania, z wielką brutalnością oraz bezwzględnością Żydów i Polaków. Nie mogli się doczekać eksterminacji narodu żydowskiego, naszych starszych braci w wierze. Pozostali Locke i Rousseau do spółki z ich ukochanym Monteskiuszem w wydaniu Republik oraz Marksem i Engelsem się przyglądali bądź współpracowali z mordercami Żydów.

W tą narrację, która ma służyć dalszemu dewastowaniu i eksploatacji tych ziem i bytów w aspekcie politycznym (źle zorganizowane państwo we wszystkich dziedzinach, łatwe do kontroli, penetracji – także przez najróżniejsze obce służby specjalne torujące swoim ludziom drogę na najwyższe urzędy), gospodarczym (brak nowoczesnych technologie i pozwolenie na dalsze okradanie państwa, a za razem obywateli) i społecznym (bycia gatunkiem podrzędnym z piętnem mordercy żydów, jak jest takie piętno to za miskę zupy można wyzyskiwać dane byty, zrobić z nimi wszystko) wpisuje się konstytucyjny urzędnik Państwa Polskiego.

Współcześnie tą pałkę używa się właśnie w tym celu, dalszej dominacji tych, którzy chcą utrzymania status quo a którzy wówczas dali zielone światło do mordów, nad tymi, którzy stanęli w Ich obronie. Wyzyskiwania nas, zamiast podzielenia się zyskami czy wzięcia się za ciężką i uczciwą pracę. Wszak przecież ciężką pracą się człowiek bogaci – jak próbuje się nas pouczać. Od tego to można dostać, ale wyłącznie garba.

Nie mogą się pogodzić, że Polski Rząd mówi im: jesteśmy kwita, nie będzie dalszej eksploatacji, nie będziemy ZASOBEM.

Podobnej pałki używa też Republic ustami Prezydenta Emanuela Macrona – sugerując, że jesteśmy Zdrajcami i pakuje nas świadomie do jednego wora w ramach Europy Środkowo-wschodniej, abyśmy bronili także Węgrów i Słowaków, którzy w okresie wojny ideologicznej, podobnie jak Republic współpracowali z nazizmem. Jednocześnie próbując rozbić Grupę Wyszehradzką i zmusić Polskę do pozostawienia ich. W tym celu używa się sformułowań: nie chcą przyjąć tzw. uchodźców, nie chcą być solidarni, chcą pieniędzy czy zdradzają nas, a przecież pomagamy im się bogacić. Są to narzędzia negocjacyjne, które mają nas zdominować, a nawet w konsekwencji być uzasadnieniem – nawet do rozpętania działań wojennych na naszych ziemiach. Przecież zdrajców czy morderców żydów trzeba ukarać, przywołać do porządku. Oświecić największymi zdobyczami oświecenia. Jak wiemy największymi zdobyczami oświecenia XX wieku był: nazizm i marksizm. Wcześniej oczywiście uwolnienie człowieka (ciała) od duszy. Od podmiotowości, Kościoła Katolickiego a w konsekwencji Zbawienia. Rewolucja Francuska rozebrała ich ze św. Tomasza z Akwinu, zabrała św. Augustyna, pozbawiła ich systemu etycznego katolickiego i wprowadziła Deklaracji Praw Człowieka i Obywatela dla jednej płci - mężczyzn, które stały się jednocześnie zasadami etycznymi. Kobiety nie były w myśl tych zdobyczy, których symbolem jest Jan Jakub Rousseau i Monteskiusz (fundamenty Republic) PODMIOTAMI (zostały skolektywizowane, niczym u Marksa i Engelsa do roli – przepraszam za określenie pojemnika na spermę), a były i są przedmiotami. Ich „ciała”, jak uznała Konstytuanta nie są „godne” (w katolicyzmie godność ssie się z mlekiem matki) praw człowieka i obywatela – wykluczyła kobiety. Rewolucja była wymierzona w Kościół Katolicki. Ścięta głowa Króla, jest symbolem odcięcia od tradycji. Jest symbolem ściętej głowy Panu Bogu. Ten Republik, któremu się wydaje, że może powiedzieć ustami Prezydenta Macrona, czego nie może powiedzieć Kant wypełniony Lutrem (Niemcy) – Nie będzie pouczać nas – Polaków. Zwłaszcza jak najważniejsze dla nich są zdobycze oświecenia. Co jest dobre i właściwe, co powinniśmy robić. Powołuje się na śp. Bronisława Geremka, który wierzył w "Europę oświecenia". O zmarłych w naszym dziedzictwie kulturowym źle się nie powinno mówić. Ale myślę, że Bronisław Geremek przekonał się, ile warta była taka wiara.

Opublikowano: 24.06.2017 19:14. Ostatnia aktualizacja: 25.06.2017 12:42.
Autor: an24
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • W wyborach lokalnych ludzie głosują za pracą (obroną lub zajęciem), interesami lokalnymi...
  • Obecnie mamy 314 powiatów i 66 miast na prawach powiatów. Nie ma sensu utrzymywać ok....
  • Jest oczywistą-oczywistością iż PAD to Mąż Stanu z dużymi szansami na zostanie politykiem...

Tematy w dziale Polityka