23 obserwujących
878 notek
1441k odsłon
  2672   0

Chcecie pozbyć się PO z polityki raz na zawsze? Jest na to niezawodny sposób i okazja...

image

Jeśli nie chcesz być po raz kolejny oszukany przez polityków, jeśli nie chcesz być mamiony obniżką podatków, które później są podnoszone, jeśli nie chcesz aby obietnice wyborcze pozostawały po raz kolejny tylko obietnicami, jeśli nie chcesz aby twoje dzieci i rodzinę "ubogacali" uchodźcy z Afryki, jeśli nie chcesz aby Polska była znów kondominium niemiecko rosyjskim, które decyduje co nam wolno, a co nie i jeśli nie chcesz tęczowego i "zielonego" terroru, to jest właśnie teraz odpowiedni moment, abyś raz na zawsze zrobił z tym porządek.

Szef PO, Borys Budka, powiedział w rozmowie z Magazynem TVN24, że brak prezydenta Warszawy w drugiej turze może oznaczać koniec formacji. Brak Rafała Trzaskowskiego w drugiej turze wyborów prezydenckich to może być początek końca PO  -  stwierdził przewodniczący tej partii, Borys Budka dodając, że jeśli dojdzie do „katastrofy wyborczej”, on sam podda się weryfikacji partii jako przewodniczący. Jednocześnie Budka po raz kolejny uparcie przekonywał, że wymiana kandydatów na prezydenta odbywała się w porozumieniu z Kidawą-Błońską.

Pytanie, czy komuś będzie brakować formacji totalnych zadymiarzy, prymitywnych prowokatorów, producentów fake newsów, bezrefleksyjnych ignorantów, przedstawicieli zagranicznych interesów, politycznej piątej kolumny, ulicznych wichrzycieli i orędowników wszelkich dewiacji, które stoją w sprzeczności ze wszystkim, co polskie, tradycyjne i narodowe?  Okazja wydaje się znakomita i niepowtarzalna. Jeśli nie wy, to kto, jeśli nie teraz, to kiedy?

Lubię to! Skomentuj84 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka