20 obserwujących
867 notek
1371k odsłon
2618 odsłon

Gazeta Wyborcza i Agora grają na dwa fronty

Wykop Skomentuj59

image

Nie wiem, jak to nazwać, hipokryzja, wyrachowanie, cynizm, czy zwykła obłuda. Chodzi o najnowszy kontrowersyjny film "Nieplanowane", który burzy dobre samopoczucie zwolenników aborcji i wojujących feministek.

Gazeta Wyborcza: Krew przelewająca się przez ekran, złowroga korporacja niszcząca tych, którzy się jej sprzeciwią i nieliczni sprawiedliwi broniący niewinnych ofiar. Wchodzące właśnie na ekrany "Nieplanowane" to czysta antyaborcyjna propaganda. Ale propagandę też trzeba umieć robić (i kto to pisze).

Dodatek GW, czyli Wysokie Obcasy: Film „Nieplanowane” to antyaborcyjna propaganda. Funduje nam stek kłamstw i mitów na temat aborcji<< – grzmią na łamach „Wysokich Obcasów” samozwańcze ekspertki. Te same, które niegdyś na łamach tego dodatku do „Gazety Wyborczej” promowały zabijanie nienarodzonych dzieci słowami… „Aborcja jest ok”! Na stronie internetowej "Wysokich Obcasów" pojawił się artykuł traktujący o tym, że "<b>aborcja prawie zawsze przynosi ulgę, jest zabiegiem wzmacniającym". Po tych kłamliwych słowach nie wytrzymała nawet...Hanna Lis.

Wydawało się, że po takich negatywnych recenzjach i wezwaniach do bojkotu ze strony swych zwolenniczek zarówno Gazeta Wyborcza, jak i jej właściciel Agora SA będą konsekwentne w piętnowaniu i bojkocie tego projektu, który jednoznacznie utożsamiany jest z drugą stroną barykady politycznej. Nic bardziej mylnego, tam gdzie idzie o pieniądze żadne przekonania polityczne nie mają dla tej opcji znaczenia. Od 1 listopada we wszystkich kinach sieci Helios (47 szt.) należącej obok Gazety Wyborczej do Agory S.A. wchodzi film "Nieplanowane". Aby zwiększyć grono odbiorców zadbano nawet o wersje z dubbingiem, jak i z lektorem , dla starszych widzów. W ten sposób po raz kolejny dowiadujemy się, że "pecunia non olet" (pieniądze nie śmierdzą), a przekonania są dla frajerów.

Wyobrażacie sobie, jaki byłby wrzask, gdyby tak prawica postanowiła zarobić na "Klerze"?


http://wyborcza.pl/7,75410,25365997,nieplanowane-wchodzi-do-kin-wsciekle-aborcjonistki-zamiast.html#S.kultura-K.C-B.2-L.1.duzy

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/hanna-lis-nie-wytrzymala-aborcja-przynosi-ulge-jest-zabiegiem-wzmacniajacym-aa-5AqP-BEiM-3BLz.html

https://www.helios.pl/47,Lodz/Repertuar/


Wykop Skomentuj59
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura