anty bolszewia anty bolszewia
416
BLOG

Aktorka teatralna z wulgarną mową nienawiści

anty bolszewia anty bolszewia Polityka Obserwuj notkę 2
Jeśli ktoś miał wątpliwości w szczerość intencji aktorki teatralnej teatru krakowskiego Variete Kurdej-Szatan, to po jej bluzgach w mediach publicznych, wątpliwości zniknęły

Jeśli ktoś miał wątpliwości w szczerość intencji aktorki teatralnej Kurdej-Szatan z krakowskiego teatru Variete , to po jej bluzgach w mediach publicznych, wątpliwości zniknęły i za nie, dostała w 2021 roku od prezesa TVP, wypowiedzenie pracy w mediach publicznych.

image

Kurdej-Szatan w 2021 roku opublikowała obelżywy wpis na instagramie, na temat Straży Granicznej. Wpis okraszony chamskimi bluzgami cyt. ” - KUR** !!!!!!!!!! Ku**aaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!! - skomentowała Kurdej-Szatan. W dodatku wulgarne dziwadło jest aktorką reklamującą sieć komórkową Play

W 2024 roku, zaledwie cztery dni przed śmiercią żołnierza Mateusza Sitka, ale już po tym, jak został on ugodzony nożem przez migranta, „celebrytka” po raz kolejny zaatakowała obrońców polskich granic. Cyt. „Ostatnio był atak uchodźcy, który zaatakował nożem strażnika granicznego. Oczywiście takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. I ogromnie współczuję i w ogóle oczywiście potępiam tę sytuację… Natomiast z drugiej strony też wiemy, że Straż Graniczna tych uchodźców traktuje okrutnie, bezwzględnie. Tak naprawdę to rządzący odpowiadają w tym momencie za to, że takie rzeczy tam się muszą dziać”- dodała w rozmowie z jastrzabpost.pl, która na portalu została opublikowana drugiego czerwca.

Warto wiedzieć, że Kurdej- Szatan jest twarzą telefonii komórkowej PLAY, którą wielokrotnie reklamowała w mediach publicznych, a nielegalny zarząd TVP przejętej siłą przez KOALICJĘ 13 GRUDNIA, prowadził rozmowy z tą osobą, z propozycją zawarcia kontraktu, co ma poprawić gwałtowny spadek oglądalności.

Przy okazji, pomimo obietnic Tuska, że dzięki paktowi emigracyjnego, Polska będzie jego beneficjentem i nie będzie przyjęty żaden nielegalny emigrant i płacenia kar za nie przyjęcie, od stycznia 2024r. z Niemiec do Polski przekazano w tajemnicy 3578 emigrantów ekonomicznych. Poniżej przedsmak otrzymanych beneficjów i co nas wkrótce czeka:


Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka