3 obserwujących
148 notek
41k odsłon
  707   1

6 tys ataków pegasusa na urzędników NIK. Polska przestała być Państwem wolnym.

Jak donoszą media (na razie nieoficjalnie) informatycy NIK znaleźli ślady 6 tysięcy ataków systemem Pegasus na urządzenia urzędników Najwyższej Izby Kontroli i zostało zainfekowane około 500 urządzeń.

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-nieoficjalnie-6-tys-atakow-pegasusem-na-nik-500-urzadzen-zai,nId,5813469#crp_state=1

Jeżeli to się potwierdzi to nie możemy mówić o Polsce jako Kraju wolnych ludzi. Partia na masową skalę inwigiluje obywateli i robi to po za jakąkolwiek kontrolą. NIK jest po to aby kontrolować władzę czy jej działania są zgodne z prawem a władza nie ma prawa podsłuchiwać NIK. Podsłuchiwanie kontrolerów NIK mogło służyć w mataczeniu i ukrywaniu przestępstw obecnej władzy.

Wśród osób podsłuchiwanych Pegasusem są działacze opozycji, prawnicy, prokurator a nawet wieloletni działacze PIS.

Partia twierdzi że chce chronić Polaków przed bandytami, tylko pytanie jest kto nas ochroni przed bandycka władzą?


Co wyście uczynili z tą Krainą?

Polska coraz bardziej oddala się od standardów zachodnich i co raz bardziej przypomina Rosję Putina.

PIS to nie patrioci a zwykła targowica, gdzie wszyscy wiedzą że Polska po dobrej zmianie stała się państwem autorytarnym, gdzie kwitnie nepotyzm i korupcja a za rządowe pieniądze w rządowej telewizji sieje się prymitywną propagandę i nikomu z PIS to nie przeszkadza. Pisowska sitwa jedynie kupczy swoimi interesami i w czterech literach ma interes Polski.


Lubię to! Skomentuj34 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka