Układ otwarty
Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie, żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro" Życie jest religią.
183 obserwujących
1386 notek
3342k odsłony
1786 odsłon

Życie po śmierci?

Wykop Skomentuj70

W środę, 3-go lipca, jechaliśmy autostradą do Paryża. Wyjechaliśmy koło 11-tej, przybyliśmy na miejsce koło 7-ej wieczorem. Z hotelu Marriott, gdzie zatrzymaliśmy się, do miejsca Konferencji Stowarzyszenia Parapsychologów było siedem minut spaceru. Następnego dnia o 8:30 rana byłem już w holu, gdzie uczestnicy się rejestrowali. Dostałem plakietkę, nazwisko musiałem napisać sobie sam, oraz wydrukowany program wykładów. Upewniłem się, że mój wykład jest następnego dnia, w piątek, zgodnie z planem. O 11:45 zrobiłem pierwszą fotkę z konferencji.
image

Było to na wykładzie „A physical Examination of Perceived Incorporation during Trance”. Było m.in. o chnelingu, że jest to „komunikacja informacji...”. Bo ja wiem? Czasem. Czy sen jest komunikacją informacji? Dla Ramanujana byl ....


Na drugi dzień miałem mieć wykład o 9:45, jako trzeci tego dnia. Spóźniłem się parę minut na początek wykładów o 9:00. W hallu czaił się na mnie Główny Organizator. Powiedział, że drugi w kolejce wykładowca, który miał mieć wykład o Ruchu („Teleportation: The True Nature of Motion?”) miał właśnie wypadek samochodowy, zatem mój wykład będzie wcześniej,  zamiast jego.

Tak to wypadki chodzą po ludziach. No dobrze, zadzwoniłem do Laury, by przyszła na mój wykład o 15 minut wcześniej, siadłem na sali i zabrałem się do robienia zdjęć.
image
Jon Taylor, „Human Intuition”. „Intuicja wymaga kontaktu z przyszłością ...”, „.. potrzebne jest emocjonalne zaangażowanie ...”

Potem ja miałem swój wykład. O 10:45, w przerwie na kawę, podszedł do mnie astrofizyk Bernard Carr (znany z godzenia nauki z teologią)


Bernard Carr - Can Science and Theology Find Deep Reality?

Pochwalił mnie za ciekawy wykład, po czym nadmienił, że Elizabeth Rauscher, której nazwisko wspomniałem w moim wykładzie obok Kaluzy i Kleina, że mianowicie właśnie zmarła.

image

Elizabeth Rauscher

Kiedy „właśnie” - nie było całkiem jasne. Potem dowiedziałem się, że zmarła w czasie gdy jechałem autem do Paryża. Wspominałem o niej w kilku notkach, m.in. w notce Pasożyty umysłu” i "Psychoenergetyczne wymiary"

Zajrzałem na jej witrynę: https://elizabethrauscher.org/image

.......................

No, niczego, niczego. Prac naliczyłem 289. Granty od amerykańskiej Floty i od Lotnictwa. Prace nad elektromagnetyczną kontrolą umysłu. Nie zazdroszczę.

Zajrzałem dla ciekawości na jej drugą witrynę: http://elizabethrauscher.net/


Prace jakby te same, trochę mniej. Granty jakby te same, ale dodany jeden (pośmiertny?):

Spanish Fly Products. New Health Foundation, Los Angeles, CA 2017-2018. We managed to help a lot of people with their sexual problems and struggles.

No i strona domowa jakby inna, bo kobieta tam znacznie młodsza i reklamuje afrodyzjaki.
image
Nic z tego nie rozumiem. Powtórne życie?  Życie po śmierci? I to jakie!

P.S. Elizabeth Rauscher bywała opisywana jako "żeński Albert Einstein":

""... I met and attended sessions at the 2001 International Remote Viewing Conference in Las Vegas with Dr. Rauscher. I was and am still in awe of feeling like I was in the presence of the smartest woman on the planet. A female Albert Einstein, if you will...."

 

Wykop Skomentuj70
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Technologie