198 obserwujących
943 notki
1992k odsłony
674 odsłony

Koronawirus i niebo nad nami

Wykop Skomentuj33

Może aktywność koronawirusa jest sterowana tym, co się dzieje na niebie, rozpiętym nad kołyskami i grobami włodarzy Ziemi ?

W ostatnich dniach marca 2020 roku(25-31) ,trzy jasno świecące planety Słońca: Saturn,Mars i Jowisz oraz Księżyc w nowiu,ustawiły się na jednej linii we wzajemnych odległościach najmniejszych od ok.20 lat !

.Odległość kątowa Saturna na lewo od Marsa ok.3,5 stopnia,a Jowisza na prawo od Marsa ok.3,4 stopnia.

A na koniec tej magicznej wizji nieba,dla której pojawiła się na globalnej powierzchni Ziemi pandemia nowego koronawirusa , Saturn i Mars weszły w koniunkcję (w noc 30/31marca 2020) ! Ich odległość kątowa stała sie grubo mniejsza od 1 stopnia !

Wolfgang Pauli,noblista z fizyki, w liście do Carla Gustava Junga napisał kiedyś,że długo kontemplował koniunkcję Saturna i Marsa,czym przeraził Carla,który opiekował się Paulim (jako psychiatra).

Jung w swej "Astrologii"każdy rodzaj pandemii i epidemii w  dziejach  człowieka , odnosi do niezwykłych wizualnych obrazów pozycji i wzajemnych relacji połozeń planet i księżyców Układu Słonecznego.na niebie doświadczanym przez  nocnego człowieka.Może  taka   wiedza    jest wielokroć  cenniejsza  , od  tej za  pomocą której   planujemy   opanwać niebo?


Wykop Skomentuj33
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Technologie