0 obserwujących
257 notek
147k odsłon
  568   0

Maszerująca prowokacja-Dokąd zmierzasz Tusku?!

 

Trudno nie zgodzić się z Rosjanami obwiniającymi organizatorów EURO za zamieszki z wtorku.POlitycznie POprawni rządzący podejmując grę podsycające nastroje chciele wykorzystać do wewnątrz polskiej politycznej kampanii przeciw im niePOkornym. Zainaugorowała  to J.Mucha absurdalnym pomysłem przekwaterowywania drużyny Rosji,następnie ambasada w Moskwie nie pytana przez Rosjan o "sierp i młot" sama podsunęła im pomysł,aby w Warszawie z nim poparadowali,a na koniec Gronkiewicz objęła nad tym patronat.

Gdyby nie było zorgnizowanego i prowokacyjnego przemarszu to i w mniejszych grupkach Rosjanie nie byliby tak śmiali do eksponowania komunistycznej symboliki.Jakże chora jest władza państwa skoro zachęca obcokajowców do manifestacji na swoim terytorium.

W ub.roku Marsz Niepodległości i POprawna POlitycznie Hanka na trasie ustalonego z naszą młodzieżą marszu usadza im później na drodze niemieckie bojówki uzbrojone w pałki i plujące na polskie mundury!

Jak daleko jeszcze się posuną,aby kraj podpalić?!

 

Jak to Hanka z Muchą oddały się Rosjanom.

http://niepoprawni.pl/blog/1586/jak-hanka-z-mucha-oddaly-sie-rosjanom

 

 

Maszerował po Warszawie Sierp z Młotem!

Rosjanie, przemoc, sierp i młot – obejrzyj zdjęcia - niezalezna.pl

http://baltowcom.nowyekran.pl/post/65308,maszerowal-po-warszawie-sierp-z-mlotem

 

 

Zadyma z Rosjanami to prowokacja i przykrywka!

http://baltow.salon24.pl/426017,zadyma-z-rosjanami-to-prowokacja-i-przykrywka

 

 

Antypolski książę na Narodowym

 

 

 Antypolski książę na Narodowym - niezalezna.pl

Rosyjskich prowokacji ciąg dalszy. Fani Sbornej na mecz Polska–Rosja wnieśli ogromną flagę o wyraźnie antypolskim charakterze. Projekt przygotowała rosyjska federacja piłkarska. Zgodę na wniesienie flagi wydała UEFA.

Rosjanie prowokowali od początku meczu. Rozpostarli gigantyczną flagę, zasłaniając nią cały sektor. Był na niej napis: „This is Russia”. Przedstawiała postać kniazia Dymitra Pożarskiego, dowódcy antypolskiego powstania na początku XVII w. W wyniku tego buntu Polacy opuścili terytorium Rosji.

Umieszczenie na kibicowskiej fladze podobizny antypolskiego kniazia jest ukłonem w stronę polityki Władimira Putina. To właśnie prezydent Rosji „wypędzenie Polaków” uczynił jednym z głównych tematów polityki historycznej swojego kraju. Flaga w oczywisty sposób mogła prowokować polskich kibiców. – Zadajemy sobie pytanie, jak kibice rosyjscy ją wnieśli. Myślę, że nie zwyczajnie przez bramki w plecaku. Nie mam na ten temat wiedzy, kontrole były wzmocnione – powiedział podczas konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych Jacek Cichocki. Jak ustaliła „Gazeta Polska Codziennie”, Rosjanie mieli zgodę na wniesienie flagi.

– Kilka miesięcy temu rosyjska federacja piłkarska poprosiła UEFA o zgodę na wniesienie na mecz sektorówki. Rosjanie przedstawili jej projekt. Zgodę otrzymali. My odmówić nie mogliśmy – tłumaczy „Codziennej” Juliusz Głuski, rzecznik organizującej spotkanie spółki Euro 2012 Polska. – Przed bramkami flaga została rozwinięta. Służby porządkowe sprawdziły, czy jest zgodna ze wzorem zaakceptowanym przez UEFA. Następnie flagę zwinięto. Kilkunastu kibiców wniosło ją przez bramki, idąc jeden za drugim – mówi Głuski. Jak zaznacza, Polski Związek Piłki Nożnej o zgodę na wniesienie sektorówki nie występował.

Rosjanie się bronią. Szef Wszechrosyjskiego Związku Kibiców (WOB) Aleksandr Szprygin twierdzi, że transparent… nie przedstawia Pożarskiego. – Na fladze jest Ilia Muroniec. Bohater rosyjskich legend – mówi „Codziennej” Szprygin.

Po meczu międzynarodowa organizacja Football Against Racism in Europe (FARE) zgłosiła transparent do UEFA jako ekstremistyczny. Właśnie dlatego, że przedstawia Pożarskiego. Również rosyjskie środki przekazu, cytując polskie media, piszą o Pożarskim.

Zdaniem polskich kibiców wypowiedź Szprygina ma na celu ucieczkę od odpowiedzialności. – Jak widać, wobec kibiców rosyjskich stosowane są inne standardy niż wobec polskich. Naszym fanom zabrania się wnoszenia nie tylko politycznych, ale po prostu patriotycznych transparentów. Tymczasem Rosjanom pozwolono wnieść sektorówkę (flaga na cały sektor – przyp. red.) z treścią ewidentnie prowokacyjną wobec Polaków – mówi „Codziennej” ks. Jarosław Wąsowicz SDB, organizator pielgrzymek kibiców na Jasną Górę.

Flaga nie była jedyną prowokacją Rosjan. – Mieliśmy m.in. sygnały, że rosyjscy pseudokibice planują wtargnąć na murawę boiska – mówił dziennikarzom po meczu rzecznik stołecznej policji Maciej Karczyński. Na szczęście służbom porządkowym i policji udało się zapobiec zagrożeniu.

http://niezalezna.pl/29838-antypolski-ksiaze-na-narodowym

 

HOME - www.baltow.com . . .  www.baltow.cba.pl

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale