4 obserwujących
156 notek
18k odsłon
193 odsłony

PIERWIASTEK Z TABLICY MENDELEJEWA

Wykop Skomentuj2

    Ubajdurzył sobie klecha zakichany, że Polskę trzeba ocalić przed powrotem komunizmu. Ciekawe jest tylko, jak on to chce zrobić! Zakuty jego łeb, bez sensu powtarza, przebrzmiałe frazesy maryjne. Powtórna lustracja mu się marzy.

     Jeszcze się biedaczyna nie dowiedział, w którym punkcie tablicy Mendelejewa zaczyna się i kończy się także ten obrzydliwy strach na wróble zwany komunizmem. W tablicy Mendelejewa jest bowiem wiele pierwiastków. I należałoby w trybie bezzwłocznym – przeprowadzić powtórną lustrację. Należałoby od Częstochowy po Kłaj i Toruń zaostrzyć kontrolę drogową i modlitewną. Kontrolę uruchomioną w sprawie wytrzebienia ewentualnego – pierwiastków komunistycznych, które być może przedostały się z tablicy Mendelejewa przez polską granicę do Warszawy, a może nawet także o zgrozo do samego Torunia.

     Gdyby ktoś u siebie w domu odkrył pierwiastek komunistyczny z tablicy Mendelejewa, należy bezzwłocznie zgłosić ten godny ubolewania fakt. Najlepiej bezpośrednio do Torunia – na ręce ojca dyrektora. Naszego serdecznego bałwana.

12.01.2019.


Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości