150 obserwujących
1887 notek
2696k odsłon
  5918   0

Czas sukinsynów

 

   Wycofując się z tez artykułu Cezarego Gmyza, z których jak rozumiem Cezary Gmyz się nie wycofuje, "Rzeczpospolita" pod rządami Tomasza Wróblewskiego i w rękach Grzegorza Hajdarowicza przygotowała opozycji niezły pasztet. Nikt już nie pyta o sens „dementi” prokuratury, nikt nie słucha tłumaczeń dziennikarza. Wszyscy, od Czerskiej po „wiodące portale” tłuką jedną, wycofaną po niewczasie frazę „pomyliliśmy się”. Tłumacząc ją na „postępowy” jako „kłamaliśmy”.

    Lityński krzyczy w TVN24 o tym, że artykuł był „kłamliwy”, Lis tytułuje swój tekst o (uwaga!) stronniczym dziennikarstwie„Podpalanie Rzeczpospolitej”, Tusk mówi, że „...nie da się żyć w kraju z kimś takim jak Kaczyński...” sugerując właściwie co? Eksterminację? Banicję? Sadurki pisze o Kaczyńskim jako„ nieszczęśniku naznaczonym syndromem Tourette’a”, Kuczyński:„...Yes, Yes Yes Mamy trotyl, był zamach. Tak jest, zamordowali największego prezydenta w historii Polski i 95 no, mniej już ważnych! Ten wytrysk to był objaw trzy lata trwającego i tłumionego, ale nie podlegającego zwątpieniu marzenia, błagania o cud spisku i zamachu. I się spełnił.Wołek:„...Mieliśmy do czynienia z próbą zamachu stanu. Wysadzenia Polski w powietrze...”. Wroński: „...Ja chciałbym im podziękować. To prawda, nie odpalili "bomby" w sprawie katastrofy smoleńskiej. Jednak udało im się wyciągnąć zawleczkę z Jarosława Kaczyńskiego. I wiele innych.

    Tak jak po Konferencji Smoleńskiej siedziało w swoich dziurach tak teraz wylazło hypko robactwo ze swoich „wiodących pudełek”. Poczuło krew. Trzeba to przetrzymać. Sprawa jest o wiele istotniejsza niż plwociny, którymi miota. Poziom histerii jaki osiągnęło świadczy o tym, ze dotknęliśmy czegoś istotnego i jesteśmy na właściwej drodze. Na wszystko przyjdzie czas.

 

tekst został opublikowany na portaluObserwator.com, na którym znajdziecie również mnóstwo moich rysunków.

Lubię to! Skomentuj209 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale