Miałem takie marzenie żeby rysować dla salonu24. Częściowo nawet się, jeśli pamiętacie, spełniło. Dziś, po wielu perypetiach już o tym nie marzę. Zresztą i salon24 nie jest już tym samym salonem24 co kiedyś. Co nie zmienia faktu, że robić i publikować rysunki chcę nadal. Czuję, że jestem w tym dobry, mam coś do powiedzenia a odbiorcom się to co robię podoba.
Stąd moja współpraca z portalem obserwator.com, zresztą również niepozbawiona perypetii:). Jednak to tam właśnie znajdziecie teraz najwięcej spośród moich rysunków głównie dotyczacych polityki ale nie tylko. Tam się teraz mogę rysunkowo wyszaleć bez żadnych ograniczeń:).
A teraz wspólnie z Obserwatorem podjęliśmy współpracę z Gazetą Polską Codziennie gdzie od dzisiaj znajdziecie rysunki z Obserwatora. Współpraca to póki co luźna, więc co z niej wyniknie jeszcze nie wiem, ale mam nadzieję, że się utrwali i również czytelnicy GPC będą się mogli śmiać, irytować i cieszyć moimi bohomazami. Zapraszam:)
Inne tematy w dziale Polityka